mä osaisin piirttä

et siitä ei oo enää mitään iloo kun on noi tietokojeet ja sallasta.
Mulla on piirustus kymppi
Mun isä on mainos mies.
2462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

taas näitä, tietokone tekee kaikki. ja pelkkää sontaa. Tietokone ei tee mitään muutakuin auttaa saamaan valmiiksi piirretyn tuotoksen.
ei niitä mainostöitä kone tee itse ne joutuu piirtämään vieläpä jos käsin tekee niin jälkikin parempaa. sommittelu, värit, suunnittelu... ei ne itsestään siihen tulosteeseen tule. koneella ei edelleenkään ole siis aivoja saati silmää asetella näyttävästi

Äänestä

Hyvä piirtäjä opettelee myös suomenkielen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai onks niin kirjoitti:

et siitä ei oo enää mitään iloo kun on noi tietokojeet ja sallasta.
Mulla on piirustus kymppi
Mun isä on mainos mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu