Chana-west africa

Nii olen siellä isossa hallissa?Mitä teen siellä ku ei voi tehdä mitään?

Kiitos avusta etukäteen :)
2261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä iso halli?? siwllä niitä on kyl aika reippaasti. Voin auttaa jos tarkennat vähän kuvaustasi :)

Äänestä
  • Se halli joka jossa on vettä ja se lautta
    ja niit muit?Siellä chanassa tiiäks sen
    Hallin jossa Piti panna kaks laatikkoa siihen laattojen päälle? Se se on en valitettavasti pysty kuvailee paremmin....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


,.,.,.,.,., kirjoitti:

Nii olen siellä isossa hallissa?Mitä teen siellä ku ei voi tehdä mitään?

Kiitos avusta etukäteen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu