kysymyksiä

paljon nostat penkistä?
entä kyykky ja veto?
tunnetko fighterin joka kirjoittaa vankila-palstalla?
treenaatko paljon "lajeja"?
ootko ottanu paljon "erää"kadulla?
käytätkö kreatiinia?
miten oppii parhaiten naamioitumaan?

T: tuleva bodyguard 1985 ja fanisi
81058
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

1.Tiukka kakkonen 60 kg,ykköstä en oo kokeillu enkä kokeile :)Veto ihan käsipelillä,kyykystä melkein oma paino.

2.En tunne

3.Sain taxi jonossa pataan muijalta.

4.Jep,ihan ok ainetta.

5.Kasvoväriä(hiiltäkin voi käyttää).

Äänestä

paljon nostat penkistä? = 180 kg
entä kyykky ja veto? = 270 kg, vetoa en harrasta, levenee liikaa ja diggaan tiimalasivartalosta

tunnetko fighterin joka kirjoittaa vankila-palstalla? = en tunne

treenaatko paljon "lajeja"? = en treenaa, vaan elän lajeille

ootko ottanu paljon "erää"kadulla? = olen, jenkeissä

käytätkö kreatiinia? = käyttänyt jo vuodesta 1992, päivittäin useita ruokalusikallisia suoraan suuhun

miten oppii parhaiten naamioitumaan? = kokemuksen kautta ja hyvässä opissa. tummat huomaamattomat vaatteet, lasit ( ei peili) ja huomaamaton liikehdintä on hyvä alku.

T: tuleva bodyguard 1985 ja fanisi

tsekkaa lisää http://exvip.wordpress.com
laitan sinne vinkkejä ja oppeja kun ehdin.

Hyvää juhannusta!

Äänestä
  • teinipeelokaappihomppeli jaksaa aina vaan kirjoittaa paskaa ni huvinsa kullakin .Täytyy vaan toivoa että tulet Raumalla vastaan niin pääsis viran puolesta hiukan kouluttamaan.

    Äänestä

  • oot aika vahvassa kunnossa! mä nostan ite 100 kg penkistä ja mun mielestä se oli kova rauta...
    luin kaikki jutut sun kotisivuilta ja mä diggasin sun tyylistä. Jatka samaa rataa äläkä välitä näistä HIIRISTÄ jotka aukoo päätään!
    palataan asiaan,ehkä pääsisin sun oppiin joskus...

    T: tuleva bodyguard 1985 ja fanisi

    Äänestä

  • noin suuret annokset kreaa? Mulla monella frendillä sisäelimet menny tollaisen vastuuttoman roinaamisen kanssa. Järki käteen hyvä mies, 2 g on päiväannos ja silloinkin ihan vaan yks 10 viikon kuuri vuodessa. Loppuaika palautella ja antaa kropan puhdistua

    Äänestä

aaaaaaaaaaaa

Äänestä

paljon nostat penistä?
entä kyykky ja käteenveto?
tunnetko fighterin joka kirjoittaa itsetyydytys-palstalla?
treenaatko paljon "sperman lennätystä"?
ootko ostanu paljon "pimppiä" kadulta?
käytätkö heroiinia?
miten oppii parhaiten seksiä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-vipille kirjoitti:

paljon nostat penkistä?
entä kyykky ja veto?
tunnetko fighterin joka kirjoittaa vankila-palstalla?
treenaatko paljon "lajeja"?
ootko ottanu paljon "erää"kadulla?
käytätkö kreatiinia?
miten oppii parhaiten naamioitumaan?

T: tuleva bodyguard 1985 ja fanisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu