tota ja tuleksi

No fattan fyrkat maksuun. OSTARINJUOPOT MÖLYY IKUNNAN ALLEL. hEKO HEKO.
No soitto kahjun äiteelle. Lisää kaljaa. Tulee, kun riminaali ei tunke nurkkiin!
2303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun se jaksaa tätä sekavaa kirjoitteluaan täällä harrastaa. Ei tätä terve ihminen ymmärrä, vaikka kuinka yrittäisi.

Mahtaako sillä olla polla kipeänä?

Äänestä
  • Äitee järkännyt peräkamaripojan kunnanluukkuun veronmaksajien kontolle.
    Polttelee siellä nuotioita ja elämöi. Kannatta pitää kaljassa, ettei palaa nurkkiin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kahju naapurina kirjoitti:

No fattan fyrkat maksuun. OSTARINJUOPOT MÖLYY IKUNNAN ALLEL. hEKO HEKO.
No soitto kahjun äiteelle. Lisää kaljaa. Tulee, kun riminaali ei tunke nurkkiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu