En laita FFX .sää kaappii!!!!!!

Nyt Olen melkein voittanut Tiduksen isän
kun se muuttuu Yunan isän Final Aeoniksi,
mutta olisin voittanut jos minulla olisi ollut
Anima ja Systerit ;< Mutta en kässää sitä!
Miten saa sen
Olen jo 100 kertaa melkein selittäny etten osaa
esim:
Voiko sitä tehtävää tehä uusiksi?
En ymmärrä minulla on
(*) (*)
(*) ( )
( ) ( )
3 Kuulaa loistaa
:\ miten saa ne kaikki?
Olen käynyt jokaisessa temppelissä
Mutta ei , eikö joku voi selittää koska se sivu missä on vinkit en ymmää sitä :
4294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun ei se riitä että sä pelkästään käyt niissä temppeleissä. Sun täytyy aktivoida se destruction sphere ja saada sen avulla temppelikohtainen aarre sieltä labyrinttihässäkän sisältä. Ja näiden aarteiden johdosta ne kuulat syttyvät siellä Animan temppelissä. Ne kaikki kuulat täytyy saada syttymään, jotta saisit Animan. Mikä tässä on nyt niin käsittämättömän vaikeeta?? Simppeli juttu: löydä aarteet niin saat Animan. Jos et ole hankkinut esim. Macalaniasta aarretta, joudut tappelemaan ensin Dark Shivaa vastaan, jotta pääsisit temppeliin sisälle.

Äänestä

Vittu mä voitin sen kahella bahamutin attackilla, mistä se tekee 99999. :J Kantsii niitä erikoisia aseita alkaa keräileen tyypeille, niin aeonit pystyy hyökkään yli 9999 damagea iskusta. niinkuin minä tein. :J Tosin Ifrittiä en ole saanut hyökkään yli kymmentätonnia enempää, kun en sitä Wakan blitzballhommelia koskaan osaa päästä, kun siitä sen wakan erikois aseen sais. :hmm :serlok hmm

Mullakin meni se Anima hommeli vähän perseelleen, etten jaskanu ees enää koittaa. (n)Kun FFX on ihan helppo päästä ilman animaa tai systereitäki. :D:D:DD::D:D:DD:

Äänestä

no braska's final aeon kuolee muutamalla iskulla jos iskut vie 99 999. kannattaa hankkia celestial weaponit täysille, ja ainakaan wakan yunan rikkun ja auronin aseen täysille saaminen ei ole kovin vaikeaa. ja kannattaa ettiä kaikki aseet. ja kaikista temppeleistä pitää löytää descruction spheren avulla ne salaiset arkut, muuten ei animaa saa. netistä löytää kyllä helposti tajuttavat vinkit helposti..

Äänestä

ffx:n vika pääkki on helpoin vika pääkki koko ff sarjasta... alle 10 iskuu ja se kuolee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alo1ttelija kirjoitti:

Nyt Olen melkein voittanut Tiduksen isän
kun se muuttuu Yunan isän Final Aeoniksi,
mutta olisin voittanut jos minulla olisi ollut
Anima ja Systerit ;< Mutta en kässää sitä!
Miten saa sen
Olen jo 100 kertaa melkein selittäny etten osaa
esim:
Voiko sitä tehtävää tehä uusiksi?
En ymmärrä minulla on
(*) (*)
(*) ( )
( ) ( )
3 Kuulaa loistaa
:\ miten saa ne kaikki?
Olen käynyt jokaisessa temppelissä
Mutta ei , eikö joku voi selittää koska se sivu missä on vinkit en ymmää sitä :

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu