Apuuva!

Okei tässä mietin lääkärille menoa, kun on kohta viikon ollut näköharhoja jotka menee ulos mennessä vähemmäksi. Mutta ne alkaa jo ärsyttää pikkuhiljaa mitäs sitä sit tekis niiden kanssa?
Silmälääkärille aion mennä jos nyt tää ei ohi mene.
2291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuossa ensisijainen on, suosittelen neurologia.Tietysti tässä on vaikea tehdä erotusdiagnooseja, mutta näin näppituntumalta aavistellen.

Äänestä

neurologille, yksityisesti niin pääset nopsempaa ja helpommalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elena kirjoitti:

Okei tässä mietin lääkärille menoa, kun on kohta viikon ollut näköharhoja jotka menee ulos mennessä vähemmäksi. Mutta ne alkaa jo ärsyttää pikkuhiljaa mitäs sitä sit tekis niiden kanssa?
Silmälääkärille aion mennä jos nyt tää ei ohi mene.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu