Pikku

Oli parkkipaikalla tullu 5pv vanhaan autooni joku aukonu oven liian nopeasti ja pieni paunuma. olisko jotain ensiapua esim automeikkaus vai auttaako? Erittäin pieni paunuma mutta mielestäni vain kosmeettinen haitta. Vituttaa vaan tollanen lommo uudessa autossa. Onko hinnoista tietoa?
2233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä välitä ne kuuluu asiaan. Osta itsellesi auto jossa on paksut kylkilistat.

Äänestä

Katsoppas googlesta hakusanalla Smart-repair. Jos maali on vielä tallessa, tuolla menetelmällä saa oijottua pienet lommot edullisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lommo vaan kirjoitti:

Oli parkkipaikalla tullu 5pv vanhaan autooni joku aukonu oven liian nopeasti ja pieni paunuma. olisko jotain ensiapua esim automeikkaus vai auttaako? Erittäin pieni paunuma mutta mielestäni vain kosmeettinen haitta. Vituttaa vaan tollanen lommo uudessa autossa. Onko hinnoista tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu