Edullinen majoituspaikka

Kertokaahan jokin edullinen majoituspaikka kaupungissa kesällä piipahtavalle parille.
5893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

niin minökin luulen että omenahotelli on ainakin yks edullisimmista. ja sit bed & breakfast paikat on varmaan myös.

Äänestä

Artukaisten paviljonki Elysee-arenan vieressä on ihan edullinen ja ok paikka. Tosin aika kaukana keskustasta, jos ei ole omaa autoa. Mutta kyllä sieltä kai joku bussikin kulkee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesäkävijä kirjoitti:

Kertokaahan jokin edullinen majoituspaikka kaupungissa kesällä piipahtavalle parille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu