Mercedes kutsuu kaikki SLR McLarenit korjattavaksi koska auton moottori saattaa syttyä tuleen.
Omistajia rauhoittanee tieto siitä että Mercedeksellä ja McLarenilla on vuosien kokemus palavista moottoreista formularadoilta. Näin ollen tietotaitoa asian tiimoilta löytyy.
http://www.edmunds.com/insideline/do/News/articleId=115844#2
Omistajia rauhoittanee tieto siitä että Mercedeksellä ja McLarenilla on vuosien kokemus palavista moottoreista formularadoilta. Näin ollen tietotaitoa asian tiimoilta löytyy.
http://www.edmunds.com/insideline/do/News/articleId=115844#2
Vastaukset 8
Vanhimmat
Samoin kävi porschen 911 (996) turbottomille pohjois-amerikan markkinoilla ja onneksi myös porschella on kilparadoilla palaneista kokemuksia. Onneksi toyota kestää maailman tappiin ja toyotalla onkin kokemusta kompromissien rakentamisesta.
pääsin kesämökilleni Maklaarenillani, täytyyks heti lähtee stadii takasi?
oli näitä SLR McLareneita riesaksi saakka. Kiitos kun selvitit asiaa. Tämähän on yksi yleisimpiä autoja täälläpäin.
suomalaisia?
harmi vaan kun tiet on täynnä Toyotaa, kun tojotalla on meneillään MAAILMAN SUURIN TAKAISINKUTSUKAMPANJA IKINÄ. 1,4 miljoonaa "autoa".
Diesel Avensiksen. Automaattina, mutta ilmoittivat, että eivät ole sitä lodjua vielä ehtineet kopioida muiden kopiointikiireiden takia.
Yrittävät kuulemma nyt ensin sitä "jarruasistenttia"?
No oli pakko tyytyä ruostuvaan mersuun. Odottelen toki "takaisin kutsua".
on uskomatonta kuinka paljon noita ongelmia on! Onneksi Volvossa ei ole tuommoisia ongelmia....koputtaa puuta.
Hitsi, kyllä minua nyt harmittaa juuri eilen kävin hakemassa mclarenin ja eikun korjaamolle takaisin.
Sinä suosittelisit varmaan ensi kerralla ostettavaksi toyota tercelin? Vaikutat sen verran fiksulle sällille.