Toivottavasti en -.- se on se Anima --.--
xD Helpois tapa on että lähen täältä on
et Joku kertoo jokasen jutun miten saa animan
esim:
Mene kilikaa jne... . et vois kertoo ihan hyvin mitä siel pitää tehä ja mihin se pistää jne...
xD Helpois tapa on että lähen täältä on
et Joku kertoo jokasen jutun miten saa animan
esim:
Mene kilikaa jne... . et vois kertoo ihan hyvin mitä siel pitää tehä ja mihin se pistää jne...
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllähän sen sai aika helposti.
Itse ainakin.
En vaan muista tuosta X:stä enää mitään.
omg -.-
Camilla pikkuinen ei osaa XD!
siinä menee kymmenen vuotta jos sen rupee kokonaan kertoo.. KERÄÄT JOKA TEMPPELISTÄ DESTRUCTION SPHEREN. SE ON SEMMONEN VIOLETTI PALLO JA SEN AVULLA SAAT AARTEEN JOKA TEMPPELISTÄ.. KERÄÄT NE KAIKKI JA SAAT SEN ANIMAS.. en kyllä tiedä mikä siinä niin viehättää.. vituttaa koko aeoni.
-.- en nyt niin pikkunen -.-'
ehken pikkunen mutta oma laatunen -.-'
siis mä en ymmärrä et pitää ne lilat hakee ja MIHIN NE PITÄÄ PISTÄÄ! ;D
EHKÄ SINNE MISSÄ NE SUN
()()
()()
()()
JUTTUS ON !??!?!?!?!?!?!??!??!?!?!?!??!?!?!??!
Ei ruveta heti haukkumaan jos toinen ei ymmärrä. Selittäkääpä yt joku miten Anima hankitaan Camillalle!
niin!
Tapoja on kaksi.
Pelin alusta alkaen etsit jokaisesta temppelistä ulospääsyn lisäksi myös aarteen jonka Destruction Sphereä käyttäen esiin saa.
Jos aarteita on jäänyt väliin, on ne haettava tekemällä uudelleen Cloister of Trials-tehtävä kyseisessä temppelissä. Tämän voi tehdä vasta kun olet tuhonnut Sinin molemmat kädet ja "generaattorin" hänen selästään. Sen jälkeen ihmiset taas pitävät sinusta ja päästävät takaisin temppeleihin. Jos olet jättänyt väliin Besaidin, kimppuusi hyökkää Dark Valefor. Samoin käy Macalanian temppelissä, jossa kimppuun käy Dark Shiva. Päihität nämä käyttämällä Yojimbon Zanmato -hyökkäystä. Kun omistat kaikki aarteet, mene ilmalaivan valikossa Search-toimintoon.
Jos omistat jo kaikki aarteet, kävelet vain vuorotellen jokaisen patsaan luokse. Niiden pitäisi "syttyä", jonka jälkeen voit siirtyä Chamber of the Faythiin käytävän päässä.
Olet Animan uusi ylpeä omistaja.