aamu vai ilta

Olen syönyt n.5viikkoa sepram 20mg. Eipä ole vielä maata mullistanut,täytyy varmaan olla vielä kärsivällinen... Ei ollut lääkärin kanssa puhetta olisiko parempi otta tabu aamulla vai illalla,tähän asti olen ottanut aamulla. Olisko kellään kokemusta eli AAMU vai ILTA?
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Illalla otettuna se saattaa piristää liikaa.

Äänestä

Aamulla kannattaa ottaa. En osaa kyllä perustella miksi;) Itse syön Cipralexia, ja aamulla sen otan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Baniggi kirjoitti:

Olen syönyt n.5viikkoa sepram 20mg. Eipä ole vielä maata mullistanut,täytyy varmaan olla vielä kärsivällinen... Ei ollut lääkärin kanssa puhetta olisiko parempi otta tabu aamulla vai illalla,tähän asti olen ottanut aamulla. Olisko kellään kokemusta eli AAMU vai ILTA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu