Italian vippaskonstit!! PRKL

Mussolinin MM-kulta

Maradona lopetti Italian 1990 ja seuraavassa hetkessä Napoli vihasi ja kärysi dopesta

Gigi buffon ja "Vanha Rouva" case

Nyt tämä ja paljon muuta!!

Mafiahan näitä pyörittää
3286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ton taukin kanssa!

Äänestä

Minä juon nyt kahvia, demareiden kanssa!

Äänestä

mutta väärä mies puhuu! Meinaan onkos se sun syvästi ihailema Argentiina sitten joku reilun pelin mallimaa vai?!
Sen joukkuehan on kautta aikojen pelannut uskomattoman rehtiä peliä?! Hehheh...

Ja Argentiinassahan on muutenkin kaikki tosi upeesti: ei korruptiota tms. hässäkkää, ihmiset viimeisen päälle kunnollisia, ahkeria ja rehellisiä ja... ei vittu alkaa jo kirjoittaessa naurattamaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


U-T_JUNIOR kirjoitti:

Mussolinin MM-kulta

Maradona lopetti Italian 1990 ja seuraavassa hetkessä Napoli vihasi ja kärysi dopesta

Gigi buffon ja "Vanha Rouva" case

Nyt tämä ja paljon muuta!!

Mafiahan näitä pyörittää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu