bmw 316

olen ostamassa kyseistä bemua ja alkoi vain kiinnostamaan että paljonkohan tossa 1.8l koneessa on heppoja?
6602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei juuri mitään, älä osta.

Äänestä
  • 116 hv, jotka ei riitä juuri mihinkään noin raskaalla korilla. Kulutus alhainen n. 6 litralla pääsee matka-ajossa.

    Äänestä

Kannattaa mainita vuosimallikin mitä on hakemassa. Jos uusi niin eiköhän nuo löydy suoraan www.bmw.fi ja jos taas vanhempi niin www.bmwclub.fi

Äänestä

Tuo sinun kyselysi voi viitata 316 vm. 1984 - 316i -04, noin suunnilleen.

Korimalli voi olla E30, E36 tai E46.

Pientä tarkkuutta otsikoihin ja kyselyihin, kiitos!

Äänestä
  • myös e21 80 - 82.

    Äänestä

BMW:n sivuille niin saat ns. Tietoa asiasta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

olen ostamassa kyseistä bemua ja alkoi vain kiinnostamaan että paljonkohan tossa 1.8l koneessa on heppoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu