Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kromia, nahkaa ja hikeä

Kesäpäivä oli kuuma ja aurinkoinen, ja kävelin tienvartta ajatuksissani. En edes muistanut, milloin viimeksi olin tehnyt yksinäisen kävelyretken ihan tuosta vain, sillä yleensä jos sain kiireiltäni aikaa hetkenkin, vietin sen nukkumalla. Mutta nyt olikin loma, ja tuntui ihanalta tehdä spontaanisti mitä mieleen juolahtaa -vaikka lähteä tallaamaan johonkin ilman puhelinta mukana ja katsella ohi kulkevia autoja ja prätkiä. Helle tosin häiritsi hieman paahtamalla pitkät hiukseni tulikuumiksi ja valuttamalla hikeä rintojeni välistä, joten kävellessäni risteyksessä huoltoaseman pihaan aloin automaattisesti kaivaa nihkeiden farkkujeni taskuista kolikoita juotavaa varten.
Astuin sisään huoltiksen yllättävän hyvin ilmastoituun ja rasvanhajuiseen atmosfääriin ja aloin viivytellen kiertää hyllyjen välejä toivoen näin saavani hieman aikaa viilentyä. Sitäpaitsi buutsieni kopina lattiaan kuulosti mukavalta, sai unohtamaan kammottavat kesähitit joita pursusi katonrajan kaiuttimista. Rokkia, perkele, naureskelin mielessäni. Paikalla oli myyjänklopin lisäksi vain vanha pariskunta ja joku nuori mopopoju. Kylmäkaappien kohdalle päästyäni kuulin ulkoa matalaa murinaa, joka voimistuessaan sai ihoni kananlihalle: joku ajoi suuritehoisella moottoripyörällä pihaan. Katsahdin ulos ikkunasta, ja näin upean, pitkäkeulaisen ja massiivisen Harrikan. Kromissa ei ollut säästelty, ja nahkapenkki näytti todella kutsuvalta. Todella komea yksilö, joita harvoin näkee muualla kuin näyttelyissä ja alan lehdissä. Olin vaikuttunut.
Ihaillessani prätkän tankin ja lokasuojien tummia maalauksia, pudotin yhden kolikoistani. Se vieri kylmäkaapin reunan alle, ja harmistuneena pudottauduin kontilleni jotta saisin sen ongittua pois. Samassa kuulin toisten buutsien kopinaa, ja käännyin katsomaan mistä ääni tuli. Mustiin pukeutunut hahmo lähestyi juomahyllyä, arvatenkin pyörän omistaja. Näin jykevät buutsit, farkkumalliset nahkahousut peittämässä lihaksikkaita ja paksuja reisiä, leveän nahkavyön, kuluneen ajotakin vantteran ylävartalon päällä ja bändipaidan, jonka pääntiestä näkyvät tatuoinnit jatkuivat niskaan. Miehellä oli vahvat piirteet, joita tuuhea, punertava kokoparta korosti. Pitkät, vaaleat hiukset olivat sidottuna taakse ja korvissa oli renkaat. Todella komea yksilö tämäkin, tuollaisia harvoin tulee vastaan...
Mies huomasi katseeni ja virnisti kun käänsin sen kasvot punaisena takaisin kylmäkaapin alle. Poimin kolikkoni ja aioin juuri nousta tolpilleni, kun mies käveli viereeni, avasi kaapin oven ja otti tölkillisen kaljaa. Huumaava nahan tuoksu löi vasten kasvojani, ja jähmetyin paikoilleni, kontilleni. Sydämeni löi hurjaa vauhtia ja tunsin kostuvani hieman. Mies käveli ohitseni ja suuntasi kohti kassaa samalla kun kompuroin ylös ja nappasin pullollisen kallista vettä kaapista.
Viimeistään kävellessäni ajajan taakse jonoon tunsin itseni noloksi. Alas vilkaistessani näin nännieni kovettuneen tiukan valkoisen hihattoman alla, tunsin kasvojeni kuumottavan ja käsien hikoilevan. Mies ei ollut minua paljoa pidempi, mutta leveäharteinen ja raskasrakenteinen. Miehen ajotakin selässä oli jengitunnus ja ärjyvän karhun kuva, jota vaivihkaa tarkastelin. Kun hänen edessään olleet seniorit vihdoin selvityivät pois tiskiltä, mies kääntyi yllättäen ja antoi minulle paikkansa jonossa. -Neiti on hyvä ja menee edeltä, hän murahti virnistäen uudestaan. Maksoin nolona vesipullon hikisillä kolikoillani ja saapastelin naistenvessaan.
Pesin käteni ja katsoin peilistä kun nännini itsepäisesti jatkoivat nöpöttämistään. Tunsin vastustamatonta halua vähentää vaatetustani, mutta koska päälläni oli vain stringit, mustat farkut ja valkoinen hihaton ilman rintsikoita, päätin noudattaa mielihaluani ja riisua stringit. Onneksi olin laittanut sivuista nauhoilla sidottavat mallit, eikä minun tarvinnut riisua housuja. Taittelin stringit takataskuuni ja tunsin oloni hieman keveämmäksi. Onneksi farkkunikaan eivät hanganneet, ja kävelin tyytyväisenä ulos huoltoasemalta, vaikka en voinut olla tuntematta kuumaa ja liukasta tunnetta haaroissani.
Pihalla prätkämies nojasi pyöräänsä ja joi ostamaansa kaljaa. Ohi kävellessäni sain huikattua hänelle ujon kiitoksen paikasta jonossa. -Ei kestä! Omaa etuani vain tavoittelin, tyttöseni, vastasi hän. Käännyin. -Kuinka niin? sain kysyttyä. Naurahtaen hän otti aurinkolasit päästään ja tuijotti minua suoraan harmailla silmillään. -Tykkään katsella naisia takaa. Sinua ainakin. Punastuen huikkasin vain jotain takaisin ja jatkoin matkaani hämmentyneenä pienelle sivutielle.
Mietin, pitäisikö olla loukkaantunut sovinistisesta kommentista vai otettu kohteliaisuudesta. Onhan toki mukavaa kuulla että joku tykkää katsella peppuani, varsinkin jos sillä katselijalla on tuollainen vaikutus minuun... Kävelin ainakin tunnin pölyistä hiekkatietä, ja nautin kesäilmasta. Ajatukset pyörivät päässäni. Pähkäilin, mitä sanoisin huoltoaseman miehelle, jos sattuisimme vielä kohtaamaan. Suorat sanat, tietysti! Kertoisin hänelle, millä tavalla miehen täytyy olla ja mitä tehdä miellyttääkseen minua. Hykertelin mielessäni noille hauskoille kommenteille, kun kuulin kaukaa taas moottorin pärinää. Seutu oli hiljaista ja autiota, eikä ohitseni ollut mennyt yhtäkään autoa, joten kuuluvuus oli hyvä. Äänen vahvistuessa tajusin, että minua lähestyi kovalla vauhdilla useampi moottoripyörä, ja hieman pelästyneenä siirryin kävelemään tien reunaan.
Katsoin taakseni, ja näin neljä ajajaa, kukas muu kuin hetki sitten tapaamani partasuu etunenässä. Miehet ajoivat ihan vierelleni ja pysähtyivät eteeni. Yritin olla kuin mitään ei olisi tapahtunut, vaikka tosiasiassa olin todella jännittynyt. Huoltsikan mies nousi pyöränsä päältä ja käveli minua kohti. Otin pari askelta taakse, ja väliimme jäi muutama metri. Sydän pamppaillen katsoin häntä suoraan sinne, missä silmät aurinkolasien takana lymysivät, mutta en saanut sanaakaan suustani. -Kas, tännehän se tyttö eksyi. Kelpaako seura? Mies hymyili, mutta hyvin pirullisesti. Änkytin paniikissa olevani mieluiten omissa oloissani, mutta en kääntänyt katsettani. -Älä valehtele, nainen! Tulehan tänne niin katsotaan, kelvataanko vaiko ei. Voin olla sulle vaikka...Jaska. Muut miehet nauroivat. Tässä tuskin oli koko jengi, mutta tajusin heidän olevan samoja "karhuja" kuin tämä Jaskakin. Partaa, tatuointeja, nahkavaatteita ja ketjua ainakin riitti.
Yllätin itsenikin kävelemällä miehen luokse. Järkeni meni ilmeisesti pois päältä, kun ventovieraiden seuraan lyöttäydyin. Toisaalta, pakoonkaan en päässyt. Jaskaksi itsensä esitellyt riisui aurinkolasinsa ja ajorotsinsa, ja katseeni eksyi hänen kuvioituihin käsivarsiinsa ja vahvoihin sormiinsa. Nahan tuoksu oli taas ilmassa, se kietoutui ympärilleni ja huumasi minut. Mies oli nyt ihan edessäni, ja nosti leukaani niin, että minun oli pakko katsoa häntä silmiin. Hän painoi suunsa huulilleni voimakkaasti ja suuteli niin että näin tähtiä. Aloin kostua taas, tällä kertaa nopeammin. -Älä, älä viitsi, sopersin. -Älä vastustele, kun tiedän että haluat kuitenkin. Nään sen nyt ja näin sen aikaisemmin, kun konttasit siellä lattialla toivoen että saisit jotain sisääsi, Jaska sanoi yhtäkkiä vakavana. Punastuin ja tajusin ajatelleeni juuri niin, ja ajattelin sitä nytkin. Muiden miesten katseet tuntuivat samalla kiusallisilta ja kiihottavilta, kun menetin kontrollini ja suutelin Jaskaa takaisin nauttien hikisenä hänen kropastaan omaani vasten. Hänen partansa kutitti leukaani ja kaulaani, kun sain hurjia näykkäisyjä niskan ja kaulan iholle.
Jaska veti minut pyöränsä luokse ja riisui paitani. Nännini kovettuivet hetkessä ja nautin kun hän puristeli pieniä rintojani kiihkossaan. Yritin riisua hänen paitaansa, mutta hän ei antanut minun tehdä sitä, vaan repi sen itse pois päältään. Painauduin kiinni hänen hikiseen vartaloonsa kun tunsin hänen kaatavan minut pyörän päälle ja repivän buutsejani ja housujani pois. Olin alastomana ja täysin neljän miehen armoilla keskellä ei-mitään, ja tunsin pelon jälleen hiipivän sisuksiini. Mitä jos minulle sattuu jotain, oikeasti?
Jaska veti ajohanskat käteensä ja alkoi hyväillä alastonta vartaloani kovakouraisesti. Olin yllättynyt, mutta myötäilin hänen liikkeitään tottelevaisena. Hän ei antanut minun hyväillä itseään, vaikka olisin halunnut sitä enemmän kuin mitään. Hän puristeli rintojani ja reisiäni, pakaroitani ja lanteitani ja liu'utti hansikoituja kouriaan pitkillä säärilläni. Kiihotuin ja inisin mielihyvästä. Hänen hengityksensä oli selvästi kiihtynyt, ja näin hänen housuissaan olevan hyvin ahdasta. Tunsin kiiman aallon pyyhkäisevän ylitseni, ja haaroissani suorastaan pakotti. Halusin tätä miestä niin paljon, ja nahan kosketus ihollani sai pimppini suorastaan valumaan, huutamaan hyväilyä. Avasin reisiäni äärimmilleen ja levitin turvonneita ja sykkiviä häpyhuuliani yleisölleni. Pilluni valui liukasta ja kuumaa nestettä, ja halusin näyttää sen jokaiselle heistä, jotta saisin sisääni edes jotain... Tunsin miesten katseet, ja anoin Jaskaa helpottamaan kiimaani.
Tyrmistyksekseni hän ei tehnyt mitään, vain katsoi kun kiemurtelin kiimassani ja virnisti taas ilkeästi. -Kiimainen narttu! Hän näytti hansikoituja sormiaan minulle. -Kuinkahan monta tuollainen pikku lutka kestää? -Yhden, ei enempää, sain vaikerrettua peloissani. Olen aina ollut tiukka, vaikka en ollut neitsyt enää, ja kaksi noita paksuja sormia tuntui paljolta. Jaska pakotti minut nuolemaan ensin nahalla päälystetyn etusormensa, ja sitten keskisormensa. Imin sormia ahnaasti, ja vikisten pyysin häntä jo työntämään ne sisääni. Hän painoi etusormensa pilluni suulle ja työnsi sen hitaasti, sentti kerrallaan sisääni. Voihkaisin hänen hipaistessaan peukalolla turvonnutta klitoristani. Katsoin hänen julmaa ilmettään kun hän veti sormen pois, ja painoi hitaasti, kiduttavasti sisään kaksi. Kitisin ja voihkin hieman kivusta, mutta myös nautinnosta.
-Tiukka tyttö kaikin tavoin, sanoi Jaska jengiläisilleen, ja runkkasi minua vielä pari kertaa sormillaan. Ällistyksekseni hän polvistui eteeni, työnsi kielensä himosta sykkivään pimppiini ja nuolaisi kerran, pitkään. Kiljaisin nautinnosta, ja Jaska nousi pystyyn, avasi nahkahousunsa ja otti esiin täydessä komeudessaan seisovan kullinsa. Se näytti ihanalta, kovalta ja suonikkaalta, ja olisin kiimassani halunnut imeä sitä, mutta sen sijaan Jaska käänsi minut mahalleni prätkän yli ja levitti haarojani takaa päin. -Takaa olet parhaimmillasi, pikku tyttöseni, hän nauroi ja tunsin hänen kivikovan terskansa painautuvan huulieni väliin. -Anna sitä, anna..., inisin. Jaska tarttui vuotärööni ja liukui sisääni ihanan hitaasti, aivan pohjalle asti. Hänen paksu kalunsa tuntui juuri ja juuri mahtuvan sisääni, ja huokailin ja voihkin sen liikkuessa nopeasti edestakaisin märässä aukossani. Sivusilmällä näin kahden muista miehistä runkkaavan ja katselevan kun Jaska painoi lihaansa sisääni yhä kiihtyvällä tahdilla. Tunsin sykkiväni hänen kalunsa ympärillä, orgasmi ei ollut kaukana. Yhtäkkiä Jaska vetäytyi ulos minusta, ja kiljaisin pettymyksestä. -Anna, anna lisää anna! vinguin himossani. Tunsin toisen, hieman isomman kalun työntyvän rajusti sisääni, ja kun Jaska tuli eteeni, tajusin takanani olevan jo uuden prätkämiehen. Jaska työnsi ihanan elimensä suuhuni, ja imin sitä kiimaisena, tietäen että myös takanani oleva mies tulisi pian sisääni. Suussani sykki, ja Jaskan kuuma neste ryöppysi suuhuni miehen murahtaessa eläimellisesti.
Työnsin takanani olevan, kaljun miehen pois ja käännyin. Painoin hänet maahan ja istuin hänen syliinsä antaen suonikkaan kullin painua litimärkään pilluuni. Muut miehet katsoivat ällistyneenä,mutta jatkoivat runkkaustaan kun aloin ratsastaa miehellä rajusti. Mies allani näytti räjähtävän, kun lihakseni puristivat häntä sisääni minun voihkiessani ja lähestyessäni orgasmia. Nojasin hänen rintaansa ja tulin niin lujaa, voihkien ja kouristellen, että mies huusi reisieni puristuksessa ja roiski lastinsa sisääni pian jälkeeni.
Jaska nauroi. -Varsinainen villikissa! Meinaatko jättää pojat ilman? Hän viittasi kahteen mieheen, jotka olivat tyytyneet tähän asti katselemaan.
Arvatkaa, meinasinko? ;)
42973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu, antaa palaa kommentteja. Olisi mukavaa tietää mitä te muut piditte. :)

Äänestä
  • kiehtova tarina,voisitko jatkaa.

    Äänestä

  • forre kirjoitti:

    kiehtova tarina,voisitko jatkaa.

    Tämä tarina ei saa jatkoa, mutta kirjoitan mieluusti uusia kunhan ehdin. :) Mielestäni parhaiden tarinoiden loppu jää aina vähän auki, mutta se on toki vain minun mielipide. Mutta eka novellini oli tämä, ja ainakin sen on joku lukenut. Toiv.tehosi muihinkin kuin itseeni... ;D

    Äänestä

Hyvä tarina. Kappalejako olisi paikallaan, mutta paljon muuta tuosta ei puuttunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Khrome kirjoitti:

Kesäpäivä oli kuuma ja aurinkoinen, ja kävelin tienvartta ajatuksissani. En edes muistanut, milloin viimeksi olin tehnyt yksinäisen kävelyretken ihan tuosta vain, sillä yleensä jos sain kiireiltäni aikaa hetkenkin, vietin sen nukkumalla. Mutta nyt olikin loma, ja tuntui ihanalta tehdä spontaanisti mitä mieleen juolahtaa -vaikka lähteä tallaamaan johonkin ilman puhelinta mukana ja katsella ohi kulkevia autoja ja prätkiä. Helle tosin häiritsi hieman paahtamalla pitkät hiukseni tulikuumiksi ja valuttamalla hikeä rintojeni välistä, joten kävellessäni risteyksessä huoltoaseman pihaan aloin automaattisesti kaivaa nihkeiden farkkujeni taskuista kolikoita juotavaa varten.
Astuin sisään huoltiksen yllättävän hyvin ilmastoituun ja rasvanhajuiseen atmosfääriin ja aloin viivytellen kiertää hyllyjen välejä toivoen näin saavani hieman aikaa viilentyä. Sitäpaitsi buutsieni kopina lattiaan kuulosti mukavalta, sai unohtamaan kammottavat kesähitit joita pursusi katonrajan kaiuttimista. Rokkia, perkele, naureskelin mielessäni. Paikalla oli myyjänklopin lisäksi vain vanha pariskunta ja joku nuori mopopoju. Kylmäkaappien kohdalle päästyäni kuulin ulkoa matalaa murinaa, joka voimistuessaan sai ihoni kananlihalle: joku ajoi suuritehoisella moottoripyörällä pihaan. Katsahdin ulos ikkunasta, ja näin upean, pitkäkeulaisen ja massiivisen Harrikan. Kromissa ei ollut säästelty, ja nahkapenkki näytti todella kutsuvalta. Todella komea yksilö, joita harvoin näkee muualla kuin näyttelyissä ja alan lehdissä. Olin vaikuttunut.
Ihaillessani prätkän tankin ja lokasuojien tummia maalauksia, pudotin yhden kolikoistani. Se vieri kylmäkaapin reunan alle, ja harmistuneena pudottauduin kontilleni jotta saisin sen ongittua pois. Samassa kuulin toisten buutsien kopinaa, ja käännyin katsomaan mistä ääni tuli. Mustiin pukeutunut hahmo lähestyi juomahyllyä, arvatenkin pyörän omistaja. Näin jykevät buutsit, farkkumalliset nahkahousut peittämässä lihaksikkaita ja paksuja reisiä, leveän nahkavyön, kuluneen ajotakin vantteran ylävartalon päällä ja bändipaidan, jonka pääntiestä näkyvät tatuoinnit jatkuivat niskaan. Miehellä oli vahvat piirteet, joita tuuhea, punertava kokoparta korosti. Pitkät, vaaleat hiukset olivat sidottuna taakse ja korvissa oli renkaat. Todella komea yksilö tämäkin, tuollaisia harvoin tulee vastaan...
Mies huomasi katseeni ja virnisti kun käänsin sen kasvot punaisena takaisin kylmäkaapin alle. Poimin kolikkoni ja aioin juuri nousta tolpilleni, kun mies käveli viereeni, avasi kaapin oven ja otti tölkillisen kaljaa. Huumaava nahan tuoksu löi vasten kasvojani, ja jähmetyin paikoilleni, kontilleni. Sydämeni löi hurjaa vauhtia ja tunsin kostuvani hieman. Mies käveli ohitseni ja suuntasi kohti kassaa samalla kun kompuroin ylös ja nappasin pullollisen kallista vettä kaapista.
Viimeistään kävellessäni ajajan taakse jonoon tunsin itseni noloksi. Alas vilkaistessani näin nännieni kovettuneen tiukan valkoisen hihattoman alla, tunsin kasvojeni kuumottavan ja käsien hikoilevan. Mies ei ollut minua paljoa pidempi, mutta leveäharteinen ja raskasrakenteinen. Miehen ajotakin selässä oli jengitunnus ja ärjyvän karhun kuva, jota vaivihkaa tarkastelin. Kun hänen edessään olleet seniorit vihdoin selvityivät pois tiskiltä, mies kääntyi yllättäen ja antoi minulle paikkansa jonossa. -Neiti on hyvä ja menee edeltä, hän murahti virnistäen uudestaan. Maksoin nolona vesipullon hikisillä kolikoillani ja saapastelin naistenvessaan.
Pesin käteni ja katsoin peilistä kun nännini itsepäisesti jatkoivat nöpöttämistään. Tunsin vastustamatonta halua vähentää vaatetustani, mutta koska päälläni oli vain stringit, mustat farkut ja valkoinen hihaton ilman rintsikoita, päätin noudattaa mielihaluani ja riisua stringit. Onneksi olin laittanut sivuista nauhoilla sidottavat mallit, eikä minun tarvinnut riisua housuja. Taittelin stringit takataskuuni ja tunsin oloni hieman keveämmäksi. Onneksi farkkunikaan eivät hanganneet, ja kävelin tyytyväisenä ulos huoltoasemalta, vaikka en voinut olla tuntematta kuumaa ja liukasta tunnetta haaroissani.
Pihalla prätkämies nojasi pyöräänsä ja joi ostamaansa kaljaa. Ohi kävellessäni sain huikattua hänelle ujon kiitoksen paikasta jonossa. -Ei kestä! Omaa etuani vain tavoittelin, tyttöseni, vastasi hän. Käännyin. -Kuinka niin? sain kysyttyä. Naurahtaen hän otti aurinkolasit päästään ja tuijotti minua suoraan harmailla silmillään. -Tykkään katsella naisia takaa. Sinua ainakin. Punastuen huikkasin vain jotain takaisin ja jatkoin matkaani hämmentyneenä pienelle sivutielle.
Mietin, pitäisikö olla loukkaantunut sovinistisesta kommentista vai otettu kohteliaisuudesta. Onhan toki mukavaa kuulla että joku tykkää katsella peppuani, varsinkin jos sillä katselijalla on tuollainen vaikutus minuun... Kävelin ainakin tunnin pölyistä hiekkatietä, ja nautin kesäilmasta. Ajatukset pyörivät päässäni. Pähkäilin, mitä sanoisin huoltoaseman miehelle, jos sattuisimme vielä kohtaamaan. Suorat sanat, tietysti! Kertoisin hänelle, millä tavalla miehen täytyy olla ja mitä tehdä miellyttääkseen minua. Hykertelin mielessäni noille hauskoille kommenteille, kun kuulin kaukaa taas moottorin pärinää. Seutu oli hiljaista ja autiota, eikä ohitseni ollut mennyt yhtäkään autoa, joten kuuluvuus oli hyvä. Äänen vahvistuessa tajusin, että minua lähestyi kovalla vauhdilla useampi moottoripyörä, ja hieman pelästyneenä siirryin kävelemään tien reunaan.
Katsoin taakseni, ja näin neljä ajajaa, kukas muu kuin hetki sitten tapaamani partasuu etunenässä. Miehet ajoivat ihan vierelleni ja pysähtyivät eteeni. Yritin olla kuin mitään ei olisi tapahtunut, vaikka tosiasiassa olin todella jännittynyt. Huoltsikan mies nousi pyöränsä päältä ja käveli minua kohti. Otin pari askelta taakse, ja väliimme jäi muutama metri. Sydän pamppaillen katsoin häntä suoraan sinne, missä silmät aurinkolasien takana lymysivät, mutta en saanut sanaakaan suustani. -Kas, tännehän se tyttö eksyi. Kelpaako seura? Mies hymyili, mutta hyvin pirullisesti. Änkytin paniikissa olevani mieluiten omissa oloissani, mutta en kääntänyt katsettani. -Älä valehtele, nainen! Tulehan tänne niin katsotaan, kelvataanko vaiko ei. Voin olla sulle vaikka...Jaska. Muut miehet nauroivat. Tässä tuskin oli koko jengi, mutta tajusin heidän olevan samoja "karhuja" kuin tämä Jaskakin. Partaa, tatuointeja, nahkavaatteita ja ketjua ainakin riitti.
Yllätin itsenikin kävelemällä miehen luokse. Järkeni meni ilmeisesti pois päältä, kun ventovieraiden seuraan lyöttäydyin. Toisaalta, pakoonkaan en päässyt. Jaskaksi itsensä esitellyt riisui aurinkolasinsa ja ajorotsinsa, ja katseeni eksyi hänen kuvioituihin käsivarsiinsa ja vahvoihin sormiinsa. Nahan tuoksu oli taas ilmassa, se kietoutui ympärilleni ja huumasi minut. Mies oli nyt ihan edessäni, ja nosti leukaani niin, että minun oli pakko katsoa häntä silmiin. Hän painoi suunsa huulilleni voimakkaasti ja suuteli niin että näin tähtiä. Aloin kostua taas, tällä kertaa nopeammin. -Älä, älä viitsi, sopersin. -Älä vastustele, kun tiedän että haluat kuitenkin. Nään sen nyt ja näin sen aikaisemmin, kun konttasit siellä lattialla toivoen että saisit jotain sisääsi, Jaska sanoi yhtäkkiä vakavana. Punastuin ja tajusin ajatelleeni juuri niin, ja ajattelin sitä nytkin. Muiden miesten katseet tuntuivat samalla kiusallisilta ja kiihottavilta, kun menetin kontrollini ja suutelin Jaskaa takaisin nauttien hikisenä hänen kropastaan omaani vasten. Hänen partansa kutitti leukaani ja kaulaani, kun sain hurjia näykkäisyjä niskan ja kaulan iholle.
Jaska veti minut pyöränsä luokse ja riisui paitani. Nännini kovettuivet hetkessä ja nautin kun hän puristeli pieniä rintojani kiihkossaan. Yritin riisua hänen paitaansa, mutta hän ei antanut minun tehdä sitä, vaan repi sen itse pois päältään. Painauduin kiinni hänen hikiseen vartaloonsa kun tunsin hänen kaatavan minut pyörän päälle ja repivän buutsejani ja housujani pois. Olin alastomana ja täysin neljän miehen armoilla keskellä ei-mitään, ja tunsin pelon jälleen hiipivän sisuksiini. Mitä jos minulle sattuu jotain, oikeasti?
Jaska veti ajohanskat käteensä ja alkoi hyväillä alastonta vartaloani kovakouraisesti. Olin yllättynyt, mutta myötäilin hänen liikkeitään tottelevaisena. Hän ei antanut minun hyväillä itseään, vaikka olisin halunnut sitä enemmän kuin mitään. Hän puristeli rintojani ja reisiäni, pakaroitani ja lanteitani ja liu'utti hansikoituja kouriaan pitkillä säärilläni. Kiihotuin ja inisin mielihyvästä. Hänen hengityksensä oli selvästi kiihtynyt, ja näin hänen housuissaan olevan hyvin ahdasta. Tunsin kiiman aallon pyyhkäisevän ylitseni, ja haaroissani suorastaan pakotti. Halusin tätä miestä niin paljon, ja nahan kosketus ihollani sai pimppini suorastaan valumaan, huutamaan hyväilyä. Avasin reisiäni äärimmilleen ja levitin turvonneita ja sykkiviä häpyhuuliani yleisölleni. Pilluni valui liukasta ja kuumaa nestettä, ja halusin näyttää sen jokaiselle heistä, jotta saisin sisääni edes jotain... Tunsin miesten katseet, ja anoin Jaskaa helpottamaan kiimaani.
Tyrmistyksekseni hän ei tehnyt mitään, vain katsoi kun kiemurtelin kiimassani ja virnisti taas ilkeästi. -Kiimainen narttu! Hän näytti hansikoituja sormiaan minulle. -Kuinkahan monta tuollainen pikku lutka kestää? -Yhden, ei enempää, sain vaikerrettua peloissani. Olen aina ollut tiukka, vaikka en ollut neitsyt enää, ja kaksi noita paksuja sormia tuntui paljolta. Jaska pakotti minut nuolemaan ensin nahalla päälystetyn etusormensa, ja sitten keskisormensa. Imin sormia ahnaasti, ja vikisten pyysin häntä jo työntämään ne sisääni. Hän painoi etusormensa pilluni suulle ja työnsi sen hitaasti, sentti kerrallaan sisääni. Voihkaisin hänen hipaistessaan peukalolla turvonnutta klitoristani. Katsoin hänen julmaa ilmettään kun hän veti sormen pois, ja painoi hitaasti, kiduttavasti sisään kaksi. Kitisin ja voihkin hieman kivusta, mutta myös nautinnosta.
-Tiukka tyttö kaikin tavoin, sanoi Jaska jengiläisilleen, ja runkkasi minua vielä pari kertaa sormillaan. Ällistyksekseni hän polvistui eteeni, työnsi kielensä himosta sykkivään pimppiini ja nuolaisi kerran, pitkään. Kiljaisin nautinnosta, ja Jaska nousi pystyyn, avasi nahkahousunsa ja otti esiin täydessä komeudessaan seisovan kullinsa. Se näytti ihanalta, kovalta ja suonikkaalta, ja olisin kiimassani halunnut imeä sitä, mutta sen sijaan Jaska käänsi minut mahalleni prätkän yli ja levitti haarojani takaa päin. -Takaa olet parhaimmillasi, pikku tyttöseni, hän nauroi ja tunsin hänen kivikovan terskansa painautuvan huulieni väliin. -Anna sitä, anna..., inisin. Jaska tarttui vuotärööni ja liukui sisääni ihanan hitaasti, aivan pohjalle asti. Hänen paksu kalunsa tuntui juuri ja juuri mahtuvan sisääni, ja huokailin ja voihkin sen liikkuessa nopeasti edestakaisin märässä aukossani. Sivusilmällä näin kahden muista miehistä runkkaavan ja katselevan kun Jaska painoi lihaansa sisääni yhä kiihtyvällä tahdilla. Tunsin sykkiväni hänen kalunsa ympärillä, orgasmi ei ollut kaukana. Yhtäkkiä Jaska vetäytyi ulos minusta, ja kiljaisin pettymyksestä. -Anna, anna lisää anna! vinguin himossani. Tunsin toisen, hieman isomman kalun työntyvän rajusti sisääni, ja kun Jaska tuli eteeni, tajusin takanani olevan jo uuden prätkämiehen. Jaska työnsi ihanan elimensä suuhuni, ja imin sitä kiimaisena, tietäen että myös takanani oleva mies tulisi pian sisääni. Suussani sykki, ja Jaskan kuuma neste ryöppysi suuhuni miehen murahtaessa eläimellisesti.
Työnsin takanani olevan, kaljun miehen pois ja käännyin. Painoin hänet maahan ja istuin hänen syliinsä antaen suonikkaan kullin painua litimärkään pilluuni. Muut miehet katsoivat ällistyneenä,mutta jatkoivat runkkaustaan kun aloin ratsastaa miehellä rajusti. Mies allani näytti räjähtävän, kun lihakseni puristivat häntä sisääni minun voihkiessani ja lähestyessäni orgasmia. Nojasin hänen rintaansa ja tulin niin lujaa, voihkien ja kouristellen, että mies huusi reisieni puristuksessa ja roiski lastinsa sisääni pian jälkeeni.
Jaska nauroi. -Varsinainen villikissa! Meinaatko jättää pojat ilman? Hän viittasi kahteen mieheen, jotka olivat tyytyneet tähän asti katselemaan.
Arvatkaa, meinasinko? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu