samoista asioista nimimerkki realniinan ympärillä alkaa turhauttaa. Ennen täällä oli kiva käydä, koska henki oli hyvä, mutta nyt on joka viestissä valitusta samasta tyypistä. Älkää hyvät ihmiset lukeko/kommentoiko/noteeratko millään lailla jos käy niin paljon ärsyttämään, että koko odotus -palsta on täynnä p.....jauhantaa yhdestä nimimerkistä! Kriittinen saa olla siinä mitä lukee ja uskoo, eikä maalaisjärjen käyttäminen ole edelleenkään kielletty! Jospa keskityttäis olennaiseen, eli odotukseen liittyviin asioihin!
Jauhaminen
jaffa
4359
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vaikka mie en vielä odota enkä kuuluisi tälle palstalle ollenkaan mutta kun oon huomannut että täällä myös muita vasta odotusta odottavia pyörii ja muutenkin täältäkin voi saada hyviä vinkkejä niin käynpä minäkin täällä välillä. Mutta asiakeskustelua nyt peliin, annetaan kaikkien kukkien kukkia!
Alkaa jo osata ulkoa keskustelut ja niiden kulut täällä :D
Olen samaa mieltä. Nyt pitäisi jokaisen pystyä rauhoittumaan. Unohtaa adressit ja toisten haukkumiset sekä keskittyä olennaiseen -raskauteen. Itsekin tuossa alempana aloin hermostua rn:n juttuihin ja kommetoin kerran. Nyt harmittaa. Ei pidä lähteä sotapolulle, sillä tilanne näyttää vain yltyvän. Nyt pitää kaikkien rauhoittua.
Oon yrittänyt puhua vähän järkeä ja yrittää nähdä asiat laajemmin kuin vain yhden ihmisen vikana mutta ei sille mitään voi että välillä menee hermot... Lupaan yrittää käyttäytyä. :)