Sorma

Voitko katsoa minulle pettääkö mieheni minua ja jos näin kuinka monen kanssa ja kuinka pitkälle näissä pettämisissä on menty? Olen aivan raunioina, kun en saa asiaa selvitettyä. Ole niin kiltti ja auta minua, että saisin varmuuden onko hän oikeasti luotettava vai olenko todella petetty.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulette jatkamaan. en tiedä, mikä saa sinut epäilemään pettämistä, koska en näe miestä epärehellisenä tässä.

Äänestä
  • vielä katsoa.Mieheni koskettelee sisartani ja häneltä löytyy kondomeja oudoista paikoista.Siksi toivoisin tietoa kuinka pitkälle on menty noissa kosketteluissa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinkö jään? kirjoitti:

Voitko katsoa minulle pettääkö mieheni minua ja jos näin kuinka monen kanssa ja kuinka pitkälle näissä pettämisissä on menty? Olen aivan raunioina, kun en saa asiaa selvitettyä. Ole niin kiltti ja auta minua, että saisin varmuuden onko hän oikeasti luotettava vai olenko todella petetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu