Zonette

saanko enää sormusta, siis avioliittoa onko tulossa minulle..Millaisen miehen näkisit, joko hänet tunnen, tiedän..
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

noin kahden vuoden päästä tapaat miehen joka ojentaa sinulle sormuksen ristiverinenmies ter zonette

Äänestä
  • Onko se jompikumpi näistä, joista luulen...toinen on kaljuuntuva, toisella aika jäykkä tukka...sama ammatti molemmilla..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heinäkeiju kirjoitti:

saanko enää sormusta, siis avioliittoa onko tulossa minulle..Millaisen miehen näkisit, joko hänet tunnen, tiedän..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu