Kysyn ihan suoraan, että tuleeko seksiä tuon tummahiuksisen miehen kanssa, kun/jos tapaamme..;)
Zonette
hanipupu<3<3
6367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kyllä jos sinä sitä haluat ter zonette
Meneekö vielä pitkään tuohon..ja onko se vain minusta kiinni..?
heinäkuun loppupuolella näät hänet ja se on tosiaan sinusta kiin minkälaisen kuvan annat itsestäsi hänelle ter zonette
..ole mikään höppänä kuitenkaan, mutta kun kipinöi niin kauheasti, että siksi kysyin tuosta, että mitä sanoisit vai vastaatko edes tällaiseen kysymykseen. No onhan se aivan hirveän seksikäs, näkisitpä, ehkä näetkin...mitä seuraa sen jälkeen mielestäsi, jos näin käy..loppuuko vai syveneekö enemmän..sano suoraan vain miten näet..
hän ei ole mikään kuksta kukkaan hyppivä mies niin kuin sanoin millaisen kuvan annat itsestäsi siitä se jatko riippuu toivon sinulle onnea hänen suteenssa hyvää kesän jatkoa ter zonette
Hyvä, ettei ole..en ole minäkään..Hän kyllä käyttäytyy siten niinkuin olisi kovakin naistenmies..miten kuule asiat tässä on..voiko tämä muuttua vakavaksikin suhteeksi..kun tapaan hänet heinäkuussa, niin pystytkö näkemään missä, tuleeko hän tänne..