Rakkautta piisaisi vaikka millä mitalla ja onhan niitäkin joita on rakastanut mutta miksi ihan oikeasti rakkaus on aina yksipuoleista.....naiset sanoo rakasta,rakasta,jne...mutta viikon päästä ei niin enään olekkaan joko tulee kaula syötynä tms...ei enään käsitä taitaa olla jokin muoti ilmiö?ja sekin että sanovat etsivänsä jotain pysyvää niin sekin on pelkkää p......skaa oikeasti en tiiä mistä sellaisen naisen löytäisi joka ajattelisi aikuismaisesti??IKÄÄKIN ALKAA OLLA JO HIVENEN 30 PÄÄLLE:))
RAKASTETTAVIA ONKO HEITÄ....
TÄHTISILMÄ POJU
9998
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
koska naiset ovat eläimiä
hellittävinä jne.
Aika monen naisen profiilissa lukee näin, tuolla treffien puolella:
"Kaipaan rakkautta, läheisyyttä, lämpöä, halauksia, olkapäätä mihin nojata, suukkoja, syliä mihin nukahtaa, turvallista kainaloa ..."
jne.
Yhdenkään naisen profiilissa ei lue:
"Mies, kaipaatko rakkautta, läheisyyttä, lämpöä, halauksia, olkapäätä mihin nojata, suukkoja, syliä mihin nukahtaa, turvallista kainaloa ... tätä kaikkea, MINÄ, NAINEN, HALUAN TARJOTA SINULLE."
Kyllä mieskin voi kaivata sitä syliä, eikä aina vain olla sen turvallisen kainalon tarjoajan roolissa.
vai onko ne vain niin ajattelemattomia
paljon mutta vain itseään.naiset on omahyväisiä,myös rakkaudessa.ei nainen ikinä pysty rakastamaan niin kuin mies,koska rakkaus on heille kilpailua.kilpailua paremmasta elämästä.
-ei pidä paikkaansa, tiedän koska olen nainen ja itseni kohdalla ei ole noin
-kaikki luonnollisesti tahtoo paremman elämän, mutta ei toisen kautta vaan itseensä vaikuttamalla
-aika pahan tiukka rajan veto väittää naisia ja miehiä mieleltään täysin eritoimisiksi
-kilpailua???
Kaula syötynä? Näin oli yläasteella, ehkä joskus lukiossakin, mutta never ever sen jälkeen...
kolmekymmppisiä
Uutta mulle. Ehkä sitten mies maistut niin hyvältä?
ymmärtänyt voisit selittää hiukan:))