Derbin omistajat lukekaa

Elikkäs oletteko olleet Derbeihinne tyytyväisiä?

Onko ollut vikoja tms.?

Mitä merkkejä teillä on, minulta löytyy 12km ajettu Derbi R DrD Racing, ja ei ainakaan näinä kahtena päivänä ole mitään vikaa ollut!

Derbiä suosittelen kaikille jotka aikovat ostaa crossin!!1
3476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyl Derbi on paras Gorossipyörä ikinä sil voi lähtä suoraa vakioon ajaa Gorossikisoihi 500cc luokkaa ja sil voittaa!!! mullaki kesti Derbi 50 kilsaa ilman vikoi et se on kans maaliman kestävin Gorossari!!

Äänestä
  • itellä ku oli derbi pari vuotta sitte ja hyvin kesti....kilmometrejä tuli sellaset 12tkm....että suosittelen kaikille ketkä ei tykkää ajaa polvet suussa jollai tossulla

    Äänestä

  • joo..... kirjoitti:

    itellä ku oli derbi pari vuotta sitte ja hyvin kesti....kilmometrejä tuli sellaset 12tkm....että suosittelen kaikille ketkä ei tykkää ajaa polvet suussa jollai tossulla

    Joo mulla on sellanen!
    -: Laiska!
    ^^Mutta tuo vika onkin jo korjattu MetraKitin teharilla!
    Kova penkki
    ^^Sille nyt ei ole tehty mitään...

    : Viree
    ^^Nyt kun on uus putki :D

    Vikoja ei ole ollut, ainakaan vielä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gwarth kirjoitti:

Elikkäs oletteko olleet Derbeihinne tyytyväisiä?

Onko ollut vikoja tms.?

Mitä merkkejä teillä on, minulta löytyy 12km ajettu Derbi R DrD Racing, ja ei ainakaan näinä kahtena päivänä ole mitään vikaa ollut!

Derbiä suosittelen kaikille jotka aikovat ostaa crossin!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu