kanootin nimeäminen

kuinka saan kanoottini nimettyä tai mistä saa ns. kirjain tarroja mitä liimata kanoottini kylkeen..
3864
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tilaat jostakin tarrapajalta.

Katso puhelinluettelosta vaikkapa: "autoteippauksia".

Äänestä

Kirjaimina esim. joistakin kirjakaupoista ja "tarvike" liikkeistä. Itse tein veneeseen nimen sabluunoilla, jotka printtasin tietsikalla ja leikkasin (siis vähän viitseliäisyyttä). Rautakaupasta kontaktimuovia josta kirjaimet leikkasin itse.

Äänestä

Piirrä haluamasi kuva/teksti koneella vektorigrafiikaksi tai pyydä jonku piirtää joka osaa (mainostoimisto) sit tarraleikkurilla (printti paja) leikkaa sapluunan, sit maalaa itse tai automaalari vetää ruiskulla... tulee paras!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meloja hesasta kirjoitti:

kuinka saan kanoottini nimettyä tai mistä saa ns. kirjain tarroja mitä liimata kanoottini kylkeen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu