Tulpat

Volvo ilmoittaa 2.4t moottorin sytytystulppien varaosanumeron ( P/N 272367-4 ) mutta ei niiden kaupallista tyyppiä, tietääkö joku palstalaisista mikä on niiden ko tyyppi?
3837
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Kaupallisella tyypillä"?

Äänestä
  • kannattaa kyllä ostaa ihan volvon tiskiltä ne tulpat tuohon autoosi, ainakin omalla kohdalla oli edullisemmat kuin tarvike tulpat auto on s40t4-98 tarvike liikkeen hinta ngk "platina" tulpille noin 80€ alkuperäiset maksoi 50€ 4kpl

    Äänestä

Oikea varaosanumero on muuten 8692071...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Robert kirjoitti:

Volvo ilmoittaa 2.4t moottorin sytytystulppien varaosanumeron ( P/N 272367-4 ) mutta ei niiden kaupallista tyyppiä, tietääkö joku palstalaisista mikä on niiden ko tyyppi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu