Kehittymätän rapu on itsekäs itserakas omahyväinen PELKURI ja hyväksikäyttäjä. Pyörii täydellisesti ittensä ympärillä eikä haluakaan asettua toisen asemaan. Täysin piittamaton. Katkera ja salavihainen.
Anteeksi kaikki te aikuistuneet kunnolliset Ravut, en tarkoita teitä.
Anteeksi kaikki te aikuistuneet kunnolliset Ravut, en tarkoita teitä.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ja lisäksi tunteeton ja täysin kieroutunut.
Aivan samaa mieltä jos kyseessä on rapumies.
Rapumies nimeomaan on tunteeton kieroutunut ihmisten erityisesti naisten hyväksikäyttäjä. Nujertaa naisen kuin naisen ja jättää naiselle ikuiset traumat.
olis kiva tietää mitä hän sulle teki? ja oletko tuntenut hänet kauan?
Itse edelleen kiinni rapumiehessä vaikka tiedän tasan tarkkaan minkälainen se on. Nyt vaan on se off tilanne jolloin pysyn jonkin aikaa kuvioista pois jollei sitten kesä tuo jotain uutta.Minun rakkaus vaan on niin voimakasta tätä miestä kohtaan etten itsekään sitä käsitä.
Jokainen nujerretaan jos annetaan nujertaa. Rapu miehelle on hyvä tehdä pelin säännöt selväksi jo heti alkuunsa, omani ainakin kohtelee minua kunnioittavasti ja kauniisti ja minä häntä vaikka toisinaan saatankin olla pirttihirmu.
Näin rapumiehenä en kiellä etteikö mieli heittelisi välillä rajustikin. Henkilökohtaisesti saatan ihastua helposti ja myös ilmoittaa sen hyvinkin herkästi ihastumisen kohteelle. Kuin salaman iskusta saattaa mieli muuttua ja siihen ei tarvita kuin yksi väärä teko niin ahdistus valtaa minut lopullisesti ja tyttö saa kylmää.
Olen itsekkin miettinyt mikä minua riivaa, mutta en vai voi sille mitään.
on sitten käynyt tosi tuuri,kun oon löytänyt kiltin,toisen huomioon ottavan rapumiehen.Tätä on kestänyt 3v. ja suhde senkun paranee päivä päivältä.Hän on kotona viihtyvä,passaava,herkkä tunne ihminen.Emme kylläkään asu yhdessä.
Itse olen teeskentelevä valehteleva pelkuri.