Uuden Corollan dieselit!

Ei kyllä ole mitään järkeä tossa Corolla
valmistuksessa, koska 3 -ja 5-ovinen korisen saa
90hv ja 110hv:n D4D konella, mutta sedania ja
farmaria saa vain 90hv:n koneella. Mielestäni
asian pitäisi olla päinvastoin!
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on muutenkin ihan perästä joten eipä taida olla
väliä. Vaihteistokin on välitetty hienosti,
4:sella saavutetaan vasta 100km/h nopeus! HIENOA!

Äänestä

ei ole mitään järkeä valmistaa gorilloja
ylipäänsä !!!

Hitto mitä nuhapumppuja noi lojotan riisselit,

Seat tarjoo jo 150 hv pumppiksen, se on kaikkien

riisselien KUNINGAS !!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Corolla D4D kirjoitti:

Ei kyllä ole mitään järkeä tossa Corolla
valmistuksessa, koska 3 -ja 5-ovinen korisen saa
90hv ja 110hv:n D4D konella, mutta sedania ja
farmaria saa vain 90hv:n koneella. Mielestäni
asian pitäisi olla päinvastoin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu