citykäytävällä ja olipas aikasta kiva myyjä siellä.kohtelias ja mukava,komea miesmyyjä!Oikein mielyttävä =)!Pulloon vois vaikka laittaa ja härnätä tikulla ja mansikoilla!Terkkuja!
käväsin tänään
puhelinkaupassa
71948
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pihalla oli aikas nätin näkönen tyttö, Oikein kaunis =)!Pulloon vois laittaa ja härnätä tikulla! Terkkuja!
kotonani ja olipas aikasta kiva mies siellä.kohtelias ja mukava,komea mies!Oikein mielyttävä =)!Pulloon vois vaikka laittaa ja härnätä tikulla ja mansikoilla!Terkkuja itselleni!
hahaa, päivän paras :D :D
Olipas aikasta kiva mies siellä. Kohtelias ja mukava, komea mies! Oikein miellyttävä! Tikkuun vois vaikka laittaa ja härnätä pullolla! Mansikat söisin ite, terkkuja sinne!
Olitpas aikasta hintelä mies. Epäkohtelias ja luotaantyöntävä, nörttimies. Oikein vastenmielinen! Harjanvarren työnsin takapuoleesi ja härnäsin puukolla! Mansikoita söin katsellessani ambulanssimiesten toimintaa, terkkuja sinne osastolle!
Olipas siellä kaunis myyjätyttö! Oikea herkkupala! Pulloon vois vaikka laittaa ja härnätä tikulla ja mansikoilla!Terkkuja!
olipas siellä kaunis pyyttoni,oikea herkkupala.pulloon vois vaikka laittaa ja tikulla härnätä.TERKKUJA!