ville valo

On nykyään todella kamalan näköinen!Silloin kun se leikkasi ne hiuksensa se oli jopa järkevän näkönen eikä tollanen räjähtäny..
203018
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

no elähän ny höpötä. eihän se oo kamalan näkönen. :)

Äänestä
  • ei ville voi koskaa olla kamala puspus

    Äänestä

Ei se nyt kamalan näköinen ole mutta sais kyl kasvattaa taas pitkät hiukset!

Äänestä

kyllä sen nyt ymmärtää jos Ville vähän muuttuu, kun ikääkin tulee. Silti hän on hyvin nuoren näköinen, ja tosi HOTtis! :D Ja minusta parta tekee hänestä miehekkäämmän! ja olen samaa mieltä "rastapää":n kanssa, että pitkät hiukset sopivat hänelle paremmin. Mutta kyllä lyhetkin kelpaa ;)

Äänestä
  • Itse pidän Villen siloposki-lookista. Ne "amisviikset" oli aivan järkyttävät!

    Äänestä

eihän se nyt mikään kamalan/räjähtäneen näkönen ole. ville on ihana :)

Äänestä

samaa mieltä se on kamala......

Äänestä

HYI!! ne ei sovi sille yhtään :( ne tekee siitä huomattavasti tyhmemmän näkösen

Äänestä

VOI ETTÄ KUN MUA ÄRSYTTÄÄ TOMMONEN ARVOSTELU. VILLE VALO ON IHANA IHAN MINKÄ NÄKÖSENÄ VAAN. JA SE ON TUPLA PAREMMAN NÄKÖNEN LYHYILLÄ HIUKSILLA JA OOTKO JOKU HINTTI KUN MIEHIÄ ARVOSTELET? NO MITÄPÄ SE MUILLE KUULUU. MUTTA KELLÄÄN EI OLE OIKEUTTA ARVOSTELLA VILLE VALOA SE ON SATA VARMA.

Äänestä
  • SAMAA MIELTÄ! VILLE VALO ON IHANA MILLASENA VAAN!

    Äänestä

mitä te tuutte tänne arvostelemaa, ei sillä oo välii minkä näkönen ville on, se ei muuta sen musaa ollenkaa, ihan sama onks sillä lyhyet vai pitkät hiukset, parta tai ei, se on kuitenki ville valo ja mä palvon sitä nyt ja aina. jä kaunis mies se on ;)
HIM ON USKONTONI, VILLE VALO JUMALANI

Äänestä
  • oon ihan samaa mieltä sun kaa, ei ulkonäkö saa vaikuttaa siihen artistiin/yhtyeeseen. ja musavideoihinkin panostetaan ihan liikaa, vaik ne onkin ihan hyvä keksintö...mut ville on valo vaik sil ois mustasilmä tai ihan mikä vaan..ihan mieletön tapaus se on..vaik kyl vois jättää sitä juomista ja röökin vetämistä vähän vähemmälle et sitä vois ihailla kauemmi et ei hautaan joutuis liian aikasin..:)

    Äänestä

haista sinä kuule pitkät Valot, koska Ville Valo on maailman komein ja söpöin MIES!

Äänestä

@eskojormapertti: Kannattaako tänne tulla tuommosta sanomaan. mitä sä siittä saat ku kerrot että ville on sun mielestä ruma... Täällä on enemmän HIM faneja ku ei-faneja... ei teidän ei-fanijen kannata tänne tulla jos te ette oikeesti pidä HIMpuloista, ette te täältä mitään saa... mee sanomaan tuo vaikka antti tuisku palstalle, siellä tyypit kuuntelee sua.

Äänestä

kyllä mä uskon että se tosta vielä siistiytyy, ja mitäs väliä vaikka ei tekis nii jos ville tykkää olla sen näkönen nii siitä vaan :D onnea villelle ja kumppaneille kulta levystä yhdysvalloissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eskojormapentti kirjoitti:

On nykyään todella kamalan näköinen!Silloin kun se leikkasi ne hiuksensa se oli jopa järkevän näkönen eikä tollanen räjähtäny..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu