Seisoo, mutta laskee nopeasti. Olisiko renkaasta apua?
Kokemuksia pen is renkaista?
Kiinnostaisi
158048
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
...selaa viestejä alempaa. Vaikka huoltoasemalta O-rengas mitan mukaan ja toimii ja ei maksa paljon.
siis mikä o-rengas? kerro tarkemmin millainen?
Stefa jota käytetään tiivisteenä esim. autossa/autoissa eripaikoissa.
niin.. eri kokoisia renkaita siis saatavilla?
...huoltoasemalta, lvi-liikkeistä, varaosaliikkeistä, etolasta ja joskus jopa lidlistä jne. jne.
Et taida olla "tee se itse-miehiä :D
TIIVISTE se stefa nimittäin. Siis tiivisterengasta kysyt ja ostat vaan varmuuden vuoksi paljon erikokoisia ;)
O-rengas ja stefa ovat kaksi aivan eri asiaa. Stefa on n.s huulitiiviste ja sillä huulella ei ole mitään tekemistä naisen huulien kanssa. Älä ihmeessä yritä kaluasi stefan reikään laittaa, koska sieltä et sitä saa pois sitten kun seisokki on päällä. Eikä lähde kyllä seisokkikaan.
O-rengas on poikkileikkaukseltaan pyöreästä kumista valettu rengas, joita löytyy vaikka millaisilla mitoilla. Se venyy niin, että saat sen sitten poiskin. stefa ei veny.
E-rengas estää veren takain virtauksen.Kokeile.
Kokeile myös: tupakointi pois 3h ennen yhd.
Syö sipulia eri muodoissa 1vko ennen yhd.
Ei alkoholia ennen yhd.
Ajattele päivittäin kumppaniasi kontillaan...3vrk
ennen yhd.
Makustele mielessäsi Naistasi 1vrk enen yhd.
Siis olen MIES teen mitä mies tekee, tuottaa nautintoa, ja nauttii tekemisestään , eikä kadu mitään .
VARMASTI SEISOO... kokeile!
hommaa ihmeessä penisrengas,on muuten "kova" sana jos erektiosi meinaa lopahtaa ennenaikojaan.Ostin miehelleni noin vuosi sitten sellaisen eka kerran ja nyt alkaa "rengaskokoelma" olla jo aika laaja.Rakasteleminen tuottaa enemmän nautintoa sekä miehelleni että minulle!mallejahan löytyy vaikka minkälaisia:on kapeaa,pitkää,tiukkaa ja kiihottimen kera sellaisen myös saa.
Nyt mieheni olisi kiinnostunut penispumpusta mutta itse olen hieman epäuskoinen sen suhteen,meinaan noin terveysmielessä...juttuja kun saa lukea vaikka millaisia,toiset positiivisia,toiset hieman ongelmia ja vaaroja esille tuovia.
toimii ? EIkö tunnu pahalle silloin kun laukeaa..kun luulis että kiristäis aikalailla.
Mites laukeamisen jälkeen...jatkuuko erektio ?
Odotetaanko kun erekstio on kova ja laitetaan sitten estämään "veripako"
Penisrengas muuten ok,ongelmaksi muodostuu pienet koot.Lappeenrannan ainoassa sex liikkeessä myynnissä pieniä renkaita jotka poikki välittömästi kun pujottaa paikalleen.Vai mahtaako minulla olla liian paksu aisa?
Vai pitäisi vielä penikselle renkaat hommata. Kaikkea sitä kuuleekin, saatana! Eikö sitä pillua nykynuoret enää saa ilman saatanan erikoisvanteita? Noh, katso että pulttijako on oikein ja renkaat kesä-mallia. Nastat pillussa raapii saatanasti.
Penisrengas on ikivanha keksintö. Käytössä jo ennenkuin sinusta oli tietoakaan.
Aivan vitun sama. Tunge munasi ympärille vaikka mitä renkaita kunhan jätät mun autonrenkaat rauhaan. Saatana.
3mm halkaisijasta aina 51mm asti. Pitäis löytyä sinunkin pippliin sopiva. Muista ottaa pois käytön jälkeen.
Kyllä siitä apua on.