Vinkkejä

Kertokaapa jotain hyviä vinkkejä yhen muijan iskemiseen oon kiinnostunu siitä ja luulen että sekin on musta.
Aattelin ens viikolla pikkujouluissa yrittää pokata sen.Mutta kertokaapa mitä menis sille puhuun.
No kovin päissään en aio olla mutta jonku verran ehkä rohkasua.
No kertokaapa jotain hyviä vinkkejä nyt ja omia kokemuksia
3581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarkaile sitä iskun kohdetta ja selvitä onko hän oikeasti sinusta kiinnostunut. Naisia voi olla sitten hemmetin vaikea lukea ilman jonkin asteisia velhon taitoja. Ja voi että sitten että vi...taa kun menet juttelemaan ja kohteesi ei olekaan kiinostunut sinusta aivan samalla tavalla kuin sinä hänestä.(kokem.löytyy) Ihan "kaverina" vaan...yms. ja olet nolannut itsesi totaalisesti. Kuitenkaan ei ole syytä jättää yrittämättäkään joka sekin harmittaisi jälkeen päin. Kehotan rohkaisemaan mieltä ja ei muuta kun ennakkoluulottomasti "iskemään". Ei sen kummempia vinkkejä.

Äänestä

Siis haluatko pesää vai sen muijan noin niinku ihan omaksi?

Jos haluat pesää niin juttelet asioita mitkä saa sen muijan tunteen itsensä maailman ihanimmaksi ja seksikkääksi jne. tää pitää tehdä kuitenkin silleen vähän flirttaillen. Sitten jos toi menee hyvin läpi niin sitten voi yrittää "aitauksen" sisään, eli vaikka pyyhkäistä sormella vaikka poskesta jonkun sopivan lauseen saattelemana. Jos sittekään ei tuu vielä korville niin vähä siideriä sille pollaan ja hitaalle, jos se tanssii ihan kiinni niin voi siirtää huulia aika lähelle hänen huuliaan ja seurata meneekö kauemmas vai tekeekö samaa. Sitten kun on suudeltu ja oltu jo pystysuunnassa päällekkäin niin ei siitä oo enää pitkä matka vaakatasoon. Tässä tietenkin auttaa jos se tapahtumapaikka on vieressä. Jos kämpille on bussi-juna-bussi-kävelyä niin siinä ehtii tulla laskuhumala ja mieli muuttuu.

Jos haluat muijan omaksi rakkaaksesi niin ole vain oma itsesi ja pidä hauskaa bileissä.

Äänestä
  • No empä ajatellu tällä kertaa pelkkää pesää saada.
    Sitähän nyt saa ku vaan haluaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lasse kirjoitti:

Kertokaapa jotain hyviä vinkkejä yhen muijan iskemiseen oon kiinnostunu siitä ja luulen että sekin on musta.
Aattelin ens viikolla pikkujouluissa yrittää pokata sen.Mutta kertokaapa mitä menis sille puhuun.
No kovin päissään en aio olla mutta jonku verran ehkä rohkasua.
No kertokaapa jotain hyviä vinkkejä nyt ja omia kokemuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu