Tiedän että tätä on kysytty tuhat kerttaaa.
Mutta millä koodilla saisin kaksoset?
Mul on yliopisto lisäri ;D
Mutta millä koodilla saisin kaksoset?
Mul on yliopisto lisäri ;D
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
koodista en tiiä mutta juustokakkuu syömällä voi saaha
Niin kun kirjoittaa koodilootaan help , niin siellä pitäis olla joku ihmeen twins. olikohan se joku forceTwins.. Ei se tainu olla, joku tollanen se kuiteskin oli. JA siitä juustokakusta, eikö sitä voi tehä vaan kauppalisärin avulla. Minusta ainakin ja jotkut on kyllä sanonut niin. No kokeili kuitenkin sitä help juttua, niin siellä pitäisi olla. :)
Ainakin minusta. Ja hei! Olikohan radosimmissä se koodi, käy kattoo.. :) Eikös se ossa oo www.radosims.com tai joku sellanen. :)
ja se laitetaan siinä vaiheessa kun ollaan oltu sängyssä ja kuuluu se tuutulaulu. Ite oon tosin laittanu sen myös siinä vaiheessa kun maha alkaa kasvaan.
forcetwins ei toimi muuta kun KA-lisäosan kanssa. Ainakaan tietääkseni.
Koodi kuuluu seuraavasti paina shift,ctrl,c.ja kirjoita twinzr2cute !!!!!!!!!!!!!!!!!
sillei saa myös kaksoset.