tahtoisin niin harrastaa seksiä vanhemman miehen kanssa. onko se niin hyvää ja upeaa mitä olen kuullut?? kertokaa kokemuksistanne!? ja laittakaa iät mukaan. itse olen 30 vuotias ja ajattelen 50-60 miehiä.
Vanhemmat miehet
Kiihottaa
31806
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olin nuorena eräässä kaupaassa apulaisena ja siellä perunoita pussittaessa kauppias itse vieteli minut kellarissa. Siitä saakka olen halunnut vanhempaa miestä. He tietävät, mitä nainen haluaa ja tarvitsee.
Joskus ravintolassa, tai laivaristeilyllä aloitan flirtin tarkoituksella minua huomattavasti vanhempien miestenkanssa. Lähes joka kerta onnistun saamaan itseni jatkoille. Todella ihanaa!
Totta odotat, me varttuneemmat emme enää hätäile oman saamisemme kanssa kuten nuoret pässit, joille oma tyydytys on etusijalla. Oomme saaneet jo kaikenlaista, mutta aina uusi on erilaista, ja silloin nautiskelu on myös vastapuolen tyydytyksen täyttämistä.
vimeiset 6 vuotta ovat olleet parhaimmat seksin suhteen. Olen nyt 59 v. ja tuntuu siltä, että homma jatkuu. Otan joskus Viagran tai Cialiksen jos tuntuu tarpeelliselta. Tahtoo niillä vain paisua liika suureksi.
Tärkeintä on se, että on aikaa ja otta rauhallisesti. Ja kun ei erityisesti hae orgasmia, niin se tulee parhaiten.
Suosittelen sinulle 30:n nainen. Ota itsellesi vakaa varttunut, mutta vielä viriili mies. Saat uskollisen ja onnellisen partnerin.