Pärjääkö Tarja ilman Tuomasta?

Ei taida. Mitähän mieltä Tuomas on tästä:http://www.iltalehti.fi/viihde/200607044828026_vi.shtml
2561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei. Tai no, fanittaahan Turusta lauma 11-16 vuotiaita tyttöjä. Ehkäpä heillä on tarpeeksi suuri viikkoraha, että voivat ostaa cd:n, joka on täynnä joululauluja ja oikeasti heitä ei paskan vertaa voisi kiinnostaa, mutta kun "Käy Tarjaa niin sääliksi, kun se erotettiin, kaveritkin fanittaa ja sillä on siis niin ihqt esiintymisvaatteet".

Sääli on sairaus.

Äänestä

Aika tyhmä saa olla jos kuvittelee Tarjan joutuvan sossun luukulle oltuaan yli 8vuotta maailmankuulun bändin solistina....Varmasti tulee pärjäämään ja vielä menestymäänkin. Odotan innolla ja avoimena minkälaista se Tarja on ilman Nightwishiä ja minkälaista Nightwish tulee olemaan ilman Tarjaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyssäri kirjoitti:

Ei taida. Mitähän mieltä Tuomas on tästä:http://www.iltalehti.fi/viihde/200607044828026_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu