Taas mua sattuu revaan

Eilen Yaris-kaverini Pertti pani minua
perseeseen. Kivaa oli silloin, mutta nyt sattuu
istuessani Corollani kovilla penkeillä.
2288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

autoa.. tai siis autoon. Se corollas. Eipähän sen
jälkeen oo homoja Yaris-kavereita. Riippuu
tietysti mihin merkkiin vaihdat, että millasia
kavereita saat sitten. No mutta kuitenkin..

Äänestä

Olet oikeassa:Yariksessa on hyvät penkit.Ja
varsinkin vakiona olevat ÄÄNENTOISTO-laitteet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


akseli kirjoitti:

Eilen Yaris-kaverini Pertti pani minua
perseeseen. Kivaa oli silloin, mutta nyt sattuu
istuessani Corollani kovilla penkeillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu