Nyt muutamana viimeisenä kertana kun on poikaystävän kanssa harrastettu seksiä niin ei oo tuntunut mitenkään hyvälle..siis mulla on paikat tosi hellinä. Kerroilla ehkä liian vähän väliä,että kun kuivun aika nopeasti niin taitaa jättää jälkensä-muilla samoja kokemuksia? Nyt edellisellä kerralla sattu ihan kamalasti mutta annoin mennä hampaat irvessä kun en halunnut tuottaa pettymystä poikkikselle. Helpotti sitten muutaman työnnön jälkeen,mutta ei enää oikeastaan tunnu niin hyvältä kuin ennen kun se pieni vihlaisu tuntuu aina siinä sivussa. Paljonkohan aikaa pitäisi antaa paikoille parantumiseen?
auts..
ottaa päähän!
2724
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos ei ole tullut haavoja, niin päivä saattaa riittää... ehkä kaksi. Haavoituksen tapauksessa saattaa joutua odottamaan pidempään. Mutta ehdottomasti anna paikkojesi parantua.
Ja ihan vaan vastaisuuden varalle vihje. Jos tiedät, että sinulta ehtii paikat kuivua, niin ostakaa liukuvoidetta. Sitä käyttämällä ei kuivuus haittaa menoa (ainakaan yhtä paljoa). Kun alkaa tuntua kuivalta, niin sanot vain poikaystävällesi, että voidaanko laittaa lisää liukastetta. Mikäli poikaystäväsi yhtään välittää sinusta, niin ei tämä häntä haittaa.
on huonosti hoidettu jos noin tulee kipeäks,itte olen aika hyvin varustettu ja oon jo tottunu siihen että rakastelu alkaa aina sillä että nuolen naisen kerran valmiiks, ennenku edes tuota sinne tukin..ja panon jälkeen uusiks ennenku uus kierros alkaa ja niitä muuten yönaikana alkaa..siis jos on haluttava nainen tullu mukaan