Ranska ei ansaitse finaalipaikkaa

On katsojien pettämistä pelata alkusarjan pelit puolella teholla, ilman todellista yrittämistä. Tähän asti Ranska on pelannut vain Espanja-pelin tosissaan. Ei tuollainen tyyli ansaitse mitään kiitosta. Jos taitoa löytyy ja pääkin kestää, niin silloin pitäisi myös pelata.

Ranska voi kuitenkin voittaa. Jos näin käy, toivottavasti Portugali pystyy edes provosoimaan mahdollisimman monelle Ranskan avainpelaajalle pelikiellon finaaliin.
3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

PELLE OLET! HÄHÄ HÄHÄ HÄHÄ!! PELLE!

MIKÄ ON RANSKAN TASO KUN PUOLIVALOILLA VOITTAA BRASILIAN??? HAH HAH PELLE OLET!!! HAH HAH!

PELLE!

Äänestä
  • Brasilia sähläsi itse itsensä välieristä ulos. Ei pää kestänyt. Kukaan ei uskonut Ranskan voittoon, eivät edes he itse, niinpä Ranska pelaili menemään alkusarjan tasoista (paskaa) peliä ilman paineita. Suoritus ei ollut kummoinen, mutta se riitti tällä kertaa.

    Äänestä

  • Ranskan hyvyyttä kirjoitti:

    Brasilia sähläsi itse itsensä välieristä ulos. Ei pää kestänyt. Kukaan ei uskonut Ranskan voittoon, eivät edes he itse, niinpä Ranska pelaili menemään alkusarjan tasoista (paskaa) peliä ilman paineita. Suoritus ei ollut kummoinen, mutta se riitti tällä kertaa.

    SÄ OLET PELLE!

    HAH HAH HAH HAH!

    TULEE NUOLEMAAN MUN PERSETTÄ PELLE!

    BRASILIA EI OLE MITÄÄN! RUMA RONALDINHO JOKA ON PASKA, LÄSKI RONALDO JOKA ON PASKA, PELLLE KAKKA JOKA ON SURKIMUS!! EI BRASSEILLA OLE MITÄÄN!!

    RANSKA ON MENNYT PUOLIVALOILLA VÄLIERIIN!! HAH HAH HAH !

    RANSKA VOITTAA MESTARUUDEN PASKALLA PELILLÄ!!

    HAH HAH KYLLÄ ON HELPPOA!!!

    TULE NUOLEMAAN PELL! TULE TULE TULE.... AAAAAH

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ranskikset boikottiin kirjoitti:

On katsojien pettämistä pelata alkusarjan pelit puolella teholla, ilman todellista yrittämistä. Tähän asti Ranska on pelannut vain Espanja-pelin tosissaan. Ei tuollainen tyyli ansaitse mitään kiitosta. Jos taitoa löytyy ja pääkin kestää, niin silloin pitäisi myös pelata.

Ranska voi kuitenkin voittaa. Jos näin käy, toivottavasti Portugali pystyy edes provosoimaan mahdollisimman monelle Ranskan avainpelaajalle pelikiellon finaaliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu