Katselin

ja muistin ne pienet, huikaisevan mukavat pikkuriikkiset hetket. Mä haluaisin tavata ja nauraa kyyneliin. Ihan ystävinä, ei mitään säätöö. (n) Kuumaa kesää, jos ei nähdä.
51863
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta säätää pitää kuitenkin. Eikä niin vähän.

Äänestä

tavataan kun pitkään aikaan ei olla nähty ja yhteydessä oltu, mutta mitään en lupaa ja sen vannon etten sinua S enää toista kertaa päästä käsistäni pois vaikka varattu oletkin, muista se ja vieläkö haluat tavata.?

Äänestä
  • Helppo kysymys - haluan...

    Äänestä

Tietää ketä kaipaat? Etunimen toinen kirjain?

Äänestä

kaipaan sua tosi paljon sylini 044-3445576 soita
varmasti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuvaasi kirjoitti:

ja muistin ne pienet, huikaisevan mukavat pikkuriikkiset hetket. Mä haluaisin tavata ja nauraa kyyneliin. Ihan ystävinä, ei mitään säätöö. (n) Kuumaa kesää, jos ei nähdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu