Sen vain haluan sanoa koko köörille, että kova on laji. Ei vieläkään saa poikki. Ainoa sisko tarjosi apuaan, mutta A-klinikalle ei voi mennä kun äijä on aina kännissä, ja katkolle en lähde makoilemaan.
Tässä joutuu perääntymään, ja ajattelemaan korkeampaa voimaa, kun itse ei kykyne ei mihinkään ja terävä ei enää auta yhtään. Zieg hail.
Tässä porskutellaan..
4
543
Vastaukset
- aahoohoo
jos kerran katko ei kelpaa.
- vakiopaska
Samanlainen olen ja aion huomenna mennä a-klinikalle.
Koita saada se putki poikki ja tule mukaan.
-Kaveri- - I-vain
Hyvä Aimo, ota yhteyttä tri. Tötterströmiin, hänellä ehkä on hyvät ohjeet tiedossa.
Varma tieto välttää krapulat; Älä ota ensimmäistä viina ryyppyä.
Lämmintä ja raitista kesää kaikille!- 7.7 -06.
Onko asiantuntija sittenkin hän;
Tentström-PAV-OPT ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695900Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1181395- 121231
- 1831064
- 59887
