Minkälainen Smart "malli" olisi sopivin näin aloittelijalle? Ite oon ajatellu sitä sinistä, mutta ku vaimo sanoo että vihreä se olla pitää. Vaikea päätös!
Ja kun naapurin pihallakin komeilee aina silloin tällöin oikein monta Smarttia vierekkäin. On niillä kaksi sinistä ja jopa yksi sellainen Maxi malliston punainen näkyy olevan.
Auttakaa!
Ja kun naapurin pihallakin komeilee aina silloin tällöin oikein monta Smarttia vierekkäin. On niillä kaksi sinistä ja jopa yksi sellainen Maxi malliston punainen näkyy olevan.
Auttakaa!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Penskan ei kannata aloittaa edes. Ajokortinkin saat vasta vuosien päästä, joten autoilukin jää tuonnemmaksi.
Kannattaa aloittaa Smartin sinisistä pienistä ja sitten siirtyä punaiseen ja ehkä maxiin. On muuten naapurillasi komea piha kun on heitelty erivärisiä Smart-askeja ja oikein Maxi Smartiakin sinne. Lienevät aktiivisia tupakanpolttajia. Mäkin näin tossa lähellä kadulla punaisen Smartin, mutta kyllä Marlboron aski on paremman näköinen.
siis käsitänkö väärin mutta aikuinen mies miettii millä merkillä pitäis alottaa..voi vittumajee..no ei todellakaan kannata ensinkään alottaa. eikä sillä oo periaatteessa väliä. tupakkaahan se on kumminki. vihreästä mä itse alotin. mut älä alota. siitä on oikeesti älyttömän kova homma päästä irti, ite sain lopetettua. poltan nykyään vaan jämät sillon tällön mikä on mielestäni suht järkevä ratkaisu.
täälläkin sinä kakara päteet, vaikket tajuu ihmisten vitsejä. jämätupakoiden savuun!
tukehu siis.
mahtoiko olla vitsi vai mutta vastasinpa silti oman tietämykseni mukaan vaikka olisihan tuosta pitäny tajuta et se on huumoria.. :b