Hei!
Musta angora luppakorva tyttö kani on vailla kotia! Annetaan vain luotettavaan/hyvään kotiin. Ei anneta alle kouluikäiselle. Lähetä sähköpostia!!
Musta angora luppakorva tyttö kani on vailla kotia! Annetaan vain luotettavaan/hyvään kotiin. Ei anneta alle kouluikäiselle. Lähetä sähköpostia!!
Vastaukset 5
Vanhimmat
onkos sul kani jonka tahtoisit antaa pois?no ei kai se ole mikään iso jättikani?meinaan jos on pienehko niin voisin ottaa sen meille hyvään kotiin.itse olen 12vuotias ja minulla on ollut 2hoitokania ja kaksi omaa kania että kokemusta on ja sillee
Moi vaan, pitää harkita tuota kania. Olisi hienoa saada pupulle kaveri, mutta se on jo niin vanha..(14!) Minulla on elinikäinen kokemus eläinten hoidosta. Kaneja ollut pienestä pitäen, kissoja ollut aina talossa ja koirakin oli :) Olen 22-vuotias.
Hei!
Harkitse ihmeessä! Kani ei ole minun, se on lähipiirissäni. Ainoana tietokoneellisena ihmisenä perhepiirissäni lupasin yrittää etsiä kanille uuden kodin netin avulla. Ja ilmoittele sähköpostiini jos kiinnostaa niin vaihdetaan yhteystietoja. Lähden maalle tänään enkä pääse lukemaan sähköpostiani pariin päivään!
T:IDA =)
Heippa missäs päin tämä kani asustaa.. ? Jos häkki tulee mukana voin ottaa kanin tämän kuun lopussa :)
Hei!
Eeva-Liisa Ruponen puh.050-573 5099
Kani asustaa Tampereella. Tuossa numero johon voit soittaa ja sopia paremmin yksityiskohdista. Eeva-Liisa on parhaiten tavoitettavissa sunnuntaina tai sen jälkeen!
T:IDA =)