tytöt, pojan unelma hiukset? ;)

Elikkä jos ihan ite saisitte valita, millaset hiukset pojalla kuuluisi olla? eli siis: minkä pituset? minkä väriset? kiharat, aaltoilevat vai suorat? jne..
111527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

no semmoset vaaleet lyhkäset. semmoset kivasti laitetut , en osaa oikein selittää :F

Äänestä
  • Kattelen aina mustahiuksisia...en vaan voi sille mitää:D Ja vähän kihartuvat, oumama:D sit laittaa jotenki vaikka vähän pystyy, kunhan ei lyttää päätä vasten, se ei ole kivan näköstä:D

    Äänestä

  • Guyjam kirjoitti:

    Kattelen aina mustahiuksisia...en vaan voi sille mitää:D Ja vähän kihartuvat, oumama:D sit laittaa jotenki vaikka vähän pystyy, kunhan ei lyttää päätä vasten, se ei ole kivan näköstä:D

    mulla ei sillä värillä ole niin väliä,mutta puolipitkät ja vähän kihartuvat,naminami.ihanat.mut ei liian pitkät tai ihan kikkarat oranssit. :D toisaalta eihän sil oo mitään väliä.

    Äänestä

no mä en kauheesti välitä millaset hiukset on koska oon tykänny pojasta jolla on tummat hiukset ja jolla on vähän kiharat vaaleet hiukset (lyhyet!! en tykkää jos on tyttömäiset pitkät hiukset) eli kunhan on poikamaiset hiukset ni sillon on jees :D

Äänestä
  • maantien väriset melkeinpä :) luonnonkiharat,että kun on lyhyet,kivat tupsut jossain töyhöttää.. ^.^

    Äänestä

  • hyat-89 kirjoitti:

    maantien väriset melkeinpä :) luonnonkiharat,että kun on lyhyet,kivat tupsut jossain töyhöttää.. ^.^

    ...Jotka on ihastuksellani, ne on ihanat.
    Eli aika lyhyet, blondit hiukset

    Äänestä

Sellaiset jotka sopivat kyseisen pojan kasvoihin ja kehoon :)

Äänestä

Aika tummat hiukset. Mallilla ei sinänsä valiä :)

Äänestä

eli joo, pitkät mustat hiukset tai irokeesi, siinä omat suosikit.

Äänestä

IHANIMMAT HIUKSET POJALLA ON:
TOSI PTKÄT JA KIILTÄBÄT VAAEAT KORKKIRUUVIKIHARAT JOITA VOISI PITÄÄ VAIKKA LETILLÄ! JA SITEN MYÖS NUTTURALLA JOS MENEN SEN KANSSA JUHLIIN.

Äänestä

päpäääpäppä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


The maddest ass in town kirjoitti:

Elikkä jos ihan ite saisitte valita, millaset hiukset pojalla kuuluisi olla? eli siis: minkä pituset? minkä väriset? kiharat, aaltoilevat vai suorat? jne..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu