Minkälaisia kokemuksia on hotellista? Minkälainen aamupala kun esitteessä lukee vain että aamukahvit?Kaikki tieto otetaan ilolla vastaan.Onko lähellä mitää pikku ruokamarkettia tai kauppoja?
Hotelli Pliska,kultahietikko
Tiitu
3355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kiva hotelli lyhyen kävelymatkan päässä keskustan menosta, mutta silti mukavan rauhallisella paikalla, meteli ei kuulu. Siivojat tulevat aikaisin. Aamukahvi kuuluu hintaan, eli siis KAHVI, mutta sitä ei juotu. Söimme muualla ja hyvää ja edullista oli.
Kiva uima-allasalue ja meitä ei ainakaan kiinnostanut kauheasti rannalle mennä, kun altaalla oli niin mukavaa.
Olin touko-kesäkuun vaihteessa Pliskassa viikon, siis tietoa on.Vaikka esittelyjen mukaan se on vain 2 tähteä ja ,mielestäni luokitus on alimitoitettu , olin niin tyytyväinen paikkaan.Siistijät hoitavat työnsä REHELLISESTI ,melkein joka päivä näet vuoteellasi erilaisen TAIDETEOKSEN , jonka he ovat laatineet uusista,puhtaista pyyhkeistä,siellä on kukkaa ,rakastavaisia joutsenia jne.
Aamupala on erinomaisen hyvä,esim. sallaatipöydällä oli 19 eri vaihtoehtoa,lisäksi tietysti liha- ja kala-,munatarjoukset. Et varmasti pety aamupalasta.
Allasalue on kiva .Jos annat sähköpostiosoitteesi,lähetän kuvia sanomani vakuudeksi !
Lähetä kuvia osoitteeseen tinja83(at)luukku.com