Kenen missin ottaisit jos saisit itse valita, ehkäpä vanhempienkin missienkin joukosta. Kuka oli sexyin ja kaunein, ja kuka olisi ollut sinulle paras missi.
Kertokaapa misseistänne. Voi laittaa kuvankin missistä jos löytyy niin voidaan verrata toisten misseihin kenen on parempi. ^^ Missi sota alkakoon. Lol.
Ihan kuka missi vain kunhan on missi, että ei siitä sen kummempaa.
Kertokaapa misseistänne. Voi laittaa kuvankin missistä jos löytyy niin voidaan verrata toisten misseihin kenen on parempi. ^^ Missi sota alkakoon. Lol.
Ihan kuka missi vain kunhan on missi, että ei siitä sen kummempaa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
"Kertokaapa misseistänne."
no mun missi on sellane pien ja vaalee. se on tosi kiltti ja ihmisystävällinen. ja (melko) sisäsiisti. oon täs miettin et jos ottas toisen missin sille kaveriks, ni sen ei tarttis olla niin paljo yksin ku ite oon töissä.
mut en tiä onko varaa ku ne syöki niin hitosti. ja jatkuvast pitää juosta lääkärissä niitten kanssa. se ei oo kuulkaa halpaa! millon pitää laittaa isommat silikoonit ja millon botoxia huuliin ja millon mitäkin.
huh!
vaikka on niistä paljon vaivaa, ni on ne kivoja kuitenki, enkä kyl omastani haluis luopuu koskaan. siitä on tullu jo vähä niinku perheenjäsen.
unohdin vastata varsinaiseen kysymykseesi.
eli kyllä minä ton missin ottasin edelleen. tosin yhellä kakellä on kans tosi hyvä missi, mut se on jatkuvast rikki. ni kyl mä tohon omaan päädyn.
1950-LUVUN MISSEISTÄ PIRKKO MANNOLA.EVA HELLAS JA ARMI KUUSELA.1960-L 2 3-5.1.VIRPI MIETTINEN.2.KAARINA LESKINEN.3.JOKU..
http://mjt.nysv.org/janinafrostell_tissit/janina_yhdistetty.jpg
Albanian Eralda Hitaj.
http://www.globalbeauties.com/universe/2006/delegates/images/albania.jpg
Yammy. ^^
Taitaa tämäkin olla joku missi, arvelen.
LÄHTISIN RANSKAN VUODEN 2002 MISSIN KANSSA TREFFEILLE