go go italia

On se hyvä että juven poijjaat ja muut makaroonit saa pikkasen balsamia tuleville haavoilleen. Hienoa seurata juven pelejä muutamaa sarjatasoa alemmalla tasolla.

Moraalinen voitto ehdottomasti italialaiselle jalkapalloilulle :)
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juvi putoo kakkosdivariin, mahtavaa! Jee! Nyt Milanin on helppo viedä scudetto!

Äänestä
  • Ei taida olla Milanin serie b:stä helppoa scudettoa viedä. Kyl siel taitaa toinen interin joukkue ja roma juhlia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juventus kirjoitti:

On se hyvä että juven poijjaat ja muut makaroonit saa pikkasen balsamia tuleville haavoilleen. Hienoa seurata juven pelejä muutamaa sarjatasoa alemmalla tasolla.

Moraalinen voitto ehdottomasti italialaiselle jalkapalloilulle :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu