Kysyin sinulta taannoin asiasta, joka koskee tummaa, nuorempaa miestä ja minua. Sanoit, että jokin asia vaivaa häntä eikä hän ole aivan rehellinen itselleen. Tarkoititko, että jokin asia tässä meidän suhteessa vaivaa häntä ? Nyt minulla on taas vähän epäileväinen olo koko suhteesta. Näkisitköhän, miten meille käy ? Vieläkö tulee yhteisiä hetkiä, saammeko asioita käsiteltyä ? Tuhannet kiitokset, jos jaksat vielä katsoa.
Sormalle
Aurinkotyär
2137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
hän saa omat asiansa kuntoon, voi teille vielä päivä paistaa.
"...saammeko asioita käsiteltyä ?" saatte, mutta oikeastaan mitään erimielisyyttä ja käsiteltävää ei välillänne ole, vaan ongelman ydin liittyy häneen yksin.
Tiedätkös, näin sen olen itsekkin ajatellut, mutta usko ei aina vaan riitä ja tulee tunne, että minussa on jotain vikaa. Tämä auttaa eteenpäin ja rauhoitti mieltäni. Kiitokset.