Ostetaan auto

Ostaisin aerodeck:in
tai
Accordin
tai
opel Manta "urheilumalli"

hinta luokka 0-2500€
3286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mullois aerodecki. onko oltava mätä vai ruosteeton?saako olla vikaa?

Äänestä
  • onko siinä minkälaisia vikoja ja paljonko pyydät siitä...??? ja jos oli joku kuva siitä niin sellanen kelpais...

    Äänestä

  • Neo kirjoitti:

    onko siinä minkälaisia vikoja ja paljonko pyydät siitä...??? ja jos oli joku kuva siitä niin sellanen kelpais...

    ei ole kuvaa.. en oo myymässä, mut jos todella kinnostaa, niin 2800€ ei siinä oo mitään vikaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neo kirjoitti:

Ostaisin aerodeck:in
tai
Accordin
tai
opel Manta "urheilumalli"

hinta luokka 0-2500€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu