etsitään kotia

Moi. Hyvää kotia etsii 2,5v musta hermeliini poikakani,ei leikattu, tottunut hyvin ihmisiin ja eläimiin. 1,5v harmaa tyttöhermeliini,ei leikattu, 1v vaaleanruskea tyttöhermeliini,ei leikattu. tytöt voi ottaa myös yhdessä.
5223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Missähän päin kanit asustavat? :)

Äänestä
  • Moro. Kanit löytää vantaalta tällä hetkellä.

    Äänestä

minä olen valmis ottamaan kanin.

Äänestä

Terve!annoitko jo jollekkin kanit harkitsisin 2tyyttö kanian,Missähän päin mailmaa kanit asustavat?

Äänestä
  • Terve. Ei ole puput vielä löytänyt uutta kotia. Asumme Vantaalla. Missäpäin itse asut? Voin laittaa sähköpostiin kuvia jos laitat meili osoitteesi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


julia kirjoitti:

Moi. Hyvää kotia etsii 2,5v musta hermeliini poikakani,ei leikattu, tottunut hyvin ihmisiin ja eläimiin. 1,5v harmaa tyttöhermeliini,ei leikattu, 1v vaaleanruskea tyttöhermeliini,ei leikattu. tytöt voi ottaa myös yhdessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu