onkos kukaan saanu haamua apteekin raskaustesti-nimiseen testiin?minä sain tänään mutta en oikein tiedä uskonko,ei oo kauheesti kokemusta testeistä:)kertokaas te joilla on kokemusta on!!
apteekin raskaustesti
piia
8906
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Miksi olet ryhtynyt testaamaan antaako raskaustesti haamutuloksen? Miksi se kiinnostaa niin kovasti?
Et sitte parempaa sanottavaa keksiny?
Laritsa M. Millähän muulla tavalla sen lapsen voi tehdä kuin harrastamalla seksiä ihlman ehkäsyä!
Kai nyt ihmistä kiinnostaa tietää että olisiko pitkä yritys saanut jo tulosta. En käsitä miten sinunlaisai ihmisiä voi olla olemassa ja mitä he tekevät täällä vauvakuume palstalla tekemässä itsestään pellen ja yrittämässä pilata ihmisten päivät!!
En käsitä..
KÄYTTÄYDY ASIALLISESTI!
Ymmärtänet, että huolensa kullakin. Ja tuhannesti anteeksi möhlimstäni.
Laritsa M
sitten teet VAUVAKUUME palstalla?? Täällä on jokainen ihminen vauvakuumeinen ja sinä käyt täällä vaan pilaamassa ilmapiirä.
"Itse testaan vain kun olen huolissani, etten ole pamahtanut paksuksi"
Järki käteen ja mieti mitä kirjoitat ja minne. Sinuna tosiaan poistuisin palstalta koska täällä ei ole sinulle mitään annettavaa. Nähä ihmiset täällä nimenomaan haluaa lapsen, ei halua ehkäistä sitä lapsen saantia eikä missään nimessä OLE HUOLISSAAN SIITÄ ETTÄ TULISI RASKAAKSI!!
Terveisin
Homeperse-Laritsa
kyllä nimenomaan Apteekin raskaustesti on mulle joskus antanut haamutuloksen. pari päivää myöhemmin testasin uudestaan ja tulos oli positiivinen. mut meni sit kesken:( mut siis testaa uudestaan parin päivän päästä..