Wanted dead or Alive!

Wanted dead or Alive!
iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1180788
1367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miksi sinä muslimeja metästät?

Jos muslimi ei ymmärrä kaiken päättyvän ykseyteen
ja yhteen, niin miksi sinä heitä vainoat
leivittämällä tietoa suurvalta ropagandasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Massacer of Washington kirjoitti:

Wanted dead or Alive!
iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1180788

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu