mitä mieltä ? tai itse asiassa ei ihan pillit, vaan sellaset rokahtavat, vähäntiukemmat farkut ? ja mistä saisi espoo-helsingistä halvalla, tai halvimmalla pillifarkut pojille ? koko ois semmonen 164/S... asiallisia vastauksia.
pillifarkut pojilla ?
jock
122042
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Nooh. Tämä on totuus. Jos et ole yhtään rokki, EI MISSÄÄN NIMESSÄ!! Mutta jos olet rokki, sinulla on vaikka jonkin bändin t-paita (esim. kansal rosen) nii sit joo hyvä hyvä :) Mut jos käytät vaik hupparia mis on babar norsun kuva, niin forget!! Mut jos sulla on joteki rokkimeininki, niin NOU, YOU CAN'T FORGET!!
Mikä vittu on kansal rose?
Se on bändi, mutta en jaksa kirjottaa sitä oikein, sillä se on nii "monimutkanen" kirjottaa oikeella tavalla. Noin se käy helpommin.
Guns N' Roses. Olipa vaikeaa.
No kuule jos nopeesti kirjottaa eikä ite pidä kyseisestä bändistä niin ei kiinnosta ruveta kirjottelemaan noin vaikeesti!! Kansaal rousiis KUULE SE ON IHAN HYVÄ!! Kaikki tietää mitä se tarkottaa (ketkä tuntee bändin) vaik sen kirjottaa noin!! JA ARVAA MITÄ MUUTA!??! SÄ PUHUT IHAN VÄÄRÄSTÄ AIHEESTA!! Asiaton viesti!! HAHAA!! Sun pitäis jutella poikien pillareista, toi ei kuule paljoo kysyjää auttanu!! HAH!!
hae värdenurkku hoitoo.
Ja minkäköhän takia? Must tuntuu et sen pitäis hakee, ku jätät asiamattomii viestej.
Miten muuten saa Guns n' Rosesin taipumaan Kansal roseksi?
#osataansuomee
kansal rose :DDDD EI SAATANA . my name is rose, kansal rose
Hei oikeesti!! Tää keskustelu, sen pitäis koskee POIKIEN PILLIFARKKUJA!!! Värdenurkku, se jutteli siitä aiheesta, mutta te rupesitte juttelemaan AIVAN muusta!! PYSYKÄÄ AIHEESSA!! Just tollasia morkkaajia vihaan ketkä ei puhu aiheesta, vaan kiinnittää johonki sanaan tai ihmiseen tai ihan eri juttuun huomiota mikä on aihe. HÄIPYKÄÄ TÄLTÄ PALSTALTA JOS EI PAREMPAA JUTELTAVAA OLE!! Niiku teillä ei näytä olevan.
En tiedä mistä Espoo/ Hesast sais. Minun mielestä sopii pojille pillarit, meidän koulussa on monella pojalla pillarit. Ehkä enemmänki sellasil rokeilla, mut käyhän ne tavallisellekkin. :)
Ja te muut, tässä viestissä sanottiin selvällä suomenkielellä ASIALLISIA VASTAUKSIA!! Ei teijän vastaukset ole kyllä PÄTKÄÄKÄÄ asiallisia!! Häipykää ku oikeesti vaa morkkaatte!
Aivan samaa mieltä kun mustalonkero. OTTAKAA OPIKSENNE!!
kiitti teille jotka vastasitte tähän aiheeseen liittyen. ostin tummat pillit, ja hyväthän ne ovat. kiitos !