vauva juomaan?

millä ihmeellä saan 4kk vauvan juomaan... mikään ei kelpaa ja helteet jatkuvat ja jatkuvat. edes maito ei kelpaa... vinkkejä?
1366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kokeiles sokeri vettä..
keität vain veden ja lisää
hiukan sokeria ja kun jähtynyt
ei kuin juomaan..
mut jos kauan juomatta on hyvä käyttää
lääkäris ettei pääse kuivumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-neuvoton- kirjoitti:

millä ihmeellä saan 4kk vauvan juomaan... mikään ei kelpaa ja helteet jatkuvat ja jatkuvat. edes maito ei kelpaa... vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu