Kuka on tuo maailmanmestarimimmi, joka treenaa ja pyörittää Gepardeja? Miksi hän on niin tuntematon, vaikka on kuulemma korkein vyö Suomessa.
gepardi-MM
6
1802
Vastaukset
- dgsdgsdg
Se on Nina Hedkrok joka on voittanut maailman mestaruuden world taekwondo(vai mudo) academy "liiton" järjestämissä "MM-kilpailuissa" aetistic poomse sarjassa jossa ei ollut kuin yksi osaan ottaja. Hän itse.
Nuo danitkin hän on itse itselleen "myöntänyt" Oikeastihhan hän on taekwondossa 1.dan (Kukkiwon)- voi olla niin
Ei kai nyt sentään noin voi olla. Täytyyhän neidolla jotain taitoa ja kokemusta olla, kun tuohon pystyy. Eikö muut Suomessa reagoi tuohon mitenkään? Ajattelin viedä lapseni kurssille, kannattaako?
- fgjdfgjdk
voi olla niin kirjoitti:
Ei kai nyt sentään noin voi olla. Täytyyhän neidolla jotain taitoa ja kokemusta olla, kun tuohon pystyy. Eikö muut Suomessa reagoi tuohon mitenkään? Ajattelin viedä lapseni kurssille, kannattaako?
Ei kannata.
Helsingissä on paljon parempiakin taekwondoseuroja joihin lapsesi voit viedä
www.suomentaekwondoliitto.fi
Tuolta yhteystiedot hyviin ja päteviin seuroihin.
- oma liitto
kuten minä: akuankwando. mullon pisin vyö ja ämäm
- erään pojun kummi
on hyvä ope ja mun kummipoitsu on jo treenannu
Niinan opissa 4 jo vuotta eikä haluu lopettaa. Lapset tykkää kovasti ja on ammattitaitone ja mukava ope. Ne treenas aiemmin Vuosaaressa ja muistan ku Niina alkuun veti treenejä sen korealaisen kans joka itekin kehu aina Niinaa tosi hyväks opeks ja tekniikoit. Se on se vanha korealainen mestari Huang (vai miten ny kirjotetaan. Suosittelen seuraa, on hyvä!- jashaskhf
Niin hyvä hän on, että joutui myöntämään itselleen kaikki ne danit. Kuinka luulet, että tuollaisella käytöksellä saavutetaan ihmisten kunnioitus. Päinvastoin, naurunalaiseksi itsensä on tehnyt. Tietysti ne, jotka ei taustoja tunne, pitävät häntä puolijumalana. mutta asiasta vähänkään perillä olevat, tietävät hänen olevan täysi pelle ja huono vitsi.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2226404- 1711725
Vihjeitä kaivatusta
Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)661517- 701084
- 1051000
Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?6937Lieksa missä syy?
Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte125882Martina Jeopardyssa
Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy202867- 100826
En olisi uskonut et
Suhun tutustuminen toisi elämään näin synkän varjon. Surullista kun luulee löytävänsä rakkautta ja saa vain pahaa.66789